Bolest a láska jdou ruku v ruce!

26. listopadu 2008 v 18:27 | Nakashima Aki |  Jednorázovky
ak toto je moje druhá jednorázovka na … ehm no moje city! =) Není to vůbec na Anime! Je to protože to potřebuju ze sebe nějak vydat! Tak doufám, že vás tím moc neobtěžuju! =)

PS: Pokud tomu nebude rozumět tak to pochopím! Ten text je poněkud hektycký a ... no myslím a píšu ^^


Milovat. Co to vůbec znamená?! Je to mít něco rád, že bych za určitou osobu nebo klidně i věc položila život, jen aby se tomu druhému nic nestalo! Milovat znamená i snášet bolest, kterou tenhle cit přináší s sebou! Také to znamená byt štastný a někdy se stává, že láska je nějaká droga! A když ji pocítíte cítíte, že byste i ted dokázali vzlétnout až do oblak!
Ale ná všichni jsem štastní! Někdy se stane, že z nějakých důvodů svou lásku nemůžete ukázat! Je to strach, nebo někdy i zdraví rozum! V mém případě bych typla obojí!
Bojím se, že mě odmítneš! Bojím se, že se my vysměješ, Bojím se, že pak budu na posměch všem. Bojím se, že pak to bude bolet ještě víc, než ted!
Každý den tě vídám a pokaždé, když s tebou i nepatrně mluvím cítím se štastná! Ale je to pouze na chvíli a poté se znovu odloučme! Už asi tři roky tě miluju a ještě jsem se neodhodlala ti to říct!
Proč? Ze strachu z odmítnutí a že to bude ještě víc bolet! Ale i ted se trápím! Je to z toho, že miluju ale asi nepravého!
Zkoušela jsem zapomenout! Zamilovat se do někoho jiného a kdikoliv se o něco takového pokusím, vzpomenu si na tebe! Právě před nějakým čase jsem zkoušela zapomenout ale ty mi k tomu také nepománáš! Stále na sobě cítím tvůj pohled a to mě ještě více bolí! Když chci zapomenout stále se mi objěvuješ v mysli a je to stále horší! Přátelé se mě už ptali.
Proč mu to neřekneš? A já jednoduše odpověděla. Bojím se!
Miluji ho ale i přesto se bojím, že mě odmítne! Možná ne! Ale možná Ano a jeho vísměch, vím, že by toho byl schopen, by bolel ještě víc!
Chtěla jsem ho ochopit! Cítím jeho pohled, když mě ostatní otravovali on se k nim nepřidal a někdy se mě i zastal! Vždyky mě dokáže rozesmát! Ale stále nevím jestli ke mně něco cítí! Stále cítím jeho pohled ale nic jiného! Chtěla bych v něm umět číst, ale znovu bych se bála! Bála bych se odpovědi!
Proto jsem se rozhodla! Když nemůžu zapomenou smířím se se skutečností, že tě miluju a milovat budu! Ale už se nebudu trápit! Už ne! Už mi je jedno jestli mou lásku opětuješ nebo ne! Já tě miluju a to mi stačí! Sice si se změnil ale i přesto tě miluju a ještě dlouho milovat budu!

A víš proč? Protože láska bolí stejně jako tisíc nožů ale zároven je krásná a okouzlující jako vzlétnout nahorů obloze! Z očích mi padají slzy ale zároven se ozívá štastný smích! Je to upozorněnění pro ostatní, že mi půlka srdce krvácí ale druhá se vznáší vysoko v oblacích!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.