Bolestivá ztráta ...

26. listopadu 2008 v 18:26 | Nakashima Aki |  Jednorázovky
Další povídka momentálně do druhého kola SONP u Jeesi! Je to na pár NaruHina tak doufám, že se mi to povedlo! =)

"Už tam budu!"pomyslel si ulevně Naruto a přidal do kroku. Když ale došel před bránu nemohl uvěřit tomu co uviděl. Celá vesnice ležela popelem a všedu byli stopy po krvy a mrtvá těla vesničanů. Zděšeně se kolem sebe rozhlížel, nakonec vešel do vesnice nebo to co z ní zbylo.
"Kdo to mohl udělat? Kdo?!"pal se sám sebe a do očí se mu hrnuli slzy. Když došel na náměstí byl to pro něj ještě větší šok. Uprostřed náměstí byli pohozeny všichni jeho přátelé!
"Sakuro-chan! Kakashi-sensei! Tsunade!"volal jejich jéna zoufala a ke každému si klekl aby zjistil, jetsli nejsou náhodou na živu. Nikdo ale nebyl.
Naruto se zhroutil na zem a začal mlátit pěstí do země.
"Proč? Proč?"vykřikoval pokaždé když uděřil. Z očí mu tekli proudy slz ale on se je nepokoušel zastavyt. Najednou však ulyšel za sebou kroky. Ztuhnul a po chvíli se pomalu obrátil. Za ním stála ..
"Hinato!"vykřikl Naruto a rozběhl se k ní. Hinata se k němu také pokusila dojít ale měla zlomenou nohy a tak upadla ani ne po kroku na zem.
"Hinato! Co se ti stalo?"zeptal se ji Naruto a opřel ji o nejbližší zed.
"Naruto-kun! Jsem ráda, že jsi zpátky!"zašeptala a začala bračet. Naruto ji pohotově obejmul.
"Hinato … co se tady stalo?!"zeptal se ji po chvíli Naruto. Hinata na chvíli zaváhala ale nakonec přece jenom něco řekla.
"Když jsi byl na té misi ...tak .. tak na nás zautočil Orochimaru, Uchiha Sasuke a další zvuční ninjové!"vysvtělila Hinata. Naruta zamrazilo.
"Sasuke .."zašeptal neslyšně.
"Všechny naše přtelé zabil on. Ale mě se podařilo uniknout, ale přesto jsem to všechno viděla! Viděla jsem jak je zabíjí ..."zašeptala roztřeseně Hinata a rozbrečela se ještě víc.
"Sasuke! Ty hajzle … já tě zabiju!"řekl zlověstně Naruto. Hinata zakroutila hlavou.
"na to už je pozdě! Nevím jestli mi to budeš vyčítat ale já už jsem jeho život ukončila!"řekla Hinata a zamračeně se na něj podívala. Naruto se trochu zarazil ale pak se usmál. Pohledil Hinatu po tváři a dal ji malou pusu.
"Moje malé poděkování."zašeptal ji du ucha. Hinata zčervenala ale nakonec se přecejenom odhodlala. I přesto, že byla zraněná se k Narutovi nahla a vášnivě ho políbila.
"A tohle je zase moje poděkování a zároven vyznání! Miluji tě, Naruto-kun!"řekl u usměvem Hinata. Naruto nebyl schopen slova a jen na ni překvapeně zíral. Nakonec se však usmál.
"I já tebe miluji ale uvědomil jsem si to až ted! Pravda je, že ještě před misí jsem ti to chtěl říct ale nebyl na to čas!"přiznal se Naruto. Hinata ho ještě jednou políbila, než ji Naruto vzal do náruče a spolu pak odešli. Až se Hinata uzdravý začnou nový život! A budou navždy spolu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.