Naruto ve stylu Let's dance 2

26. listopadu 2008 v 18:21 | Nakashima Lin |  Naruto ve stylu Let´s Dance!
Let's dance 2

Tak lidi je tu další dílek ..omlouvám se za malé zpoždění tento týden byl totiž zasvěcen dnům otevřených dveří a vybírání školy ........takže mi moc času nezbylo ale nebojte zítra jedu naposled takže jsem povídky přibydou rychle............:-)


,,Pane Uzumaki vstante" řekl soudce
,,Kde jsou vaši pěstouni??" zeptá se ještě
,,Nevím ,máma nemohla přijít z práce." odpoví Naruto
,,Tak dobrá ,jste odsouzen na 200 hodin veřejných prací na místě přestupku ... to je na té Konošské škole .... můžete jít. " oznámila Narutovi žena sedící vedle soudce
Naruto si vzal nabízený papír s rozsudkem a odešel ze soudní síně. Sedl si na lavičku a se skloněnou hlavou čekal že si ho vyzvedne náhradní máma ... paní Tsunade Hentai.

Za 2 hodiny :

,,Promin nemohla jsem přijít dřív nepustili mě z práce." pozdravila ho Tsunade. Naruto si se zamračeným a znuděěným obličejem stoupnul a spolu s mámou odešel domů.
,,Hej...jsme doma!" křikne Tsunade do domu.
,,Kolik dostal?!" ozve se naspátek otázka od Narutova nevlastního otce.
,,200 hodin veřejných prací." odpoví Tsunade. Mezitím Naruto prošel domem a chystal se jít do svého pokoje.
,,To neudělá, nikdy nic nesplní!!" ozve se narážka od nevlastního otce, sedícího na pohovce s láhví piva v ruce.
,,Bud ticho ... svoje prachy dostaneš ne??" odpoví mu naštvaně Naruto a rychle vyběhne schody, aby se mohl co nejdřív dostat do svého pokoje. Tam si lehl do postele a dal si na uši sluchátka do nihž pustil nahlas hudbu aby se mohl aspon nachvíli odreagovat.
,,Pujdeš do vězení?" vtrhne do pokoje jeho mladší sestra Hanabi.
,,Kolikát jsem ti říkal že se máš naučit klepat ...proč?" zeptá se Naruto.
,,Je tam můj táta třetí nápravná... lepší to bylo ve dvojce." odpoví Hanabi.
,,Ne ...nepůjdu do vězení, ale budou mě tam muset zavřít, jestli se nenaučíš klepat!vypadni pryč!" vyžene Naruto svou sestru ven, otevře dveře na terasu, přijde k zábradlí podívá se okolo a začne přemýšlet o všem co se dneska stalo.

Druhý den

Naruto stojí na okraji ulice na jejímž druhé straně se masjestátně tyží Konošská umělecká škola. Přejde silnici a vejde dovnitř, vyjde schody po niž se valí hora studentů, nahoře se rozhlídne a rozhodne se pokračovat první uličkou dál. Projde kolem velkých sklněných dveří zakterými dva tanečníci zrovna nacvičují svoji choregrafi. Jde dál ve snaze najít kabinet ředitele. Po cestě potká tři holky které nádherně spívají a normálně si jdou po chodbě. Naruto nad tím zakroutí hlavou a jde dál projde mezi učebnami hudby a malířství mezinimiž hrají na housle dva kluci, podle toho jak vypadají nejspíš dvojčata.
,,Konečně jsem to našel!" pomyslí si Naruto a vejde do dveří s označením kabinet ředitele. Tam za stolem sedí asi 40 letá žena.
"Já jsem Naruto Uzumaki....." začne Naruto.
,,Pojdte dál pane Uzumaky!" přeruší ho ředitelka. Naruto vejde do místností a rozvalí se na židli a začne se rozhlížet po kabinetu.
,,vVdím že jste přímo zdrcen lítostí, pane Uzumaki!" pokračuje ředitelka.
,,Nemáte ani ponětí co vaše činy způsobily!" vytkne mu.
,,Jo! 200hodin " odpoví naruto.
,,Obávám se že toho trochu víc! Většina našich studentů je na stipendiu ........cena za škody které jste způsobil hrubě odpovídá školnému za jednoho studenta ........víte co to znamená?"
otázá se ho ředitelka. Naruto nessouhlasně zakroutí hlavou.
,,Že jste právě někoho připravil o budoucnost!" odpoví mu.
,,Pardon." omluví se Naruto.
,,No jo vždyt já si to odmakám." ještě dodá. Ředitelka vezme do ruky papír a zahledí se na něj.
,,Stojí tu že váš školní den končí ve 2. Podle soudního příkazu se tu máte hláísit a zůstat do půl šesté! Laskavě mě následujte pane Uzumaki! Je tu někdo kdo se vás už nemůže dočkat."

PS: omlovám se jestli jsou tam někde chybky ale neměli by tam bejt ............no ale pro případ :-)
doufám že se vám tenhle díl líbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.