Profil - Nakashima Lin

26. listopadu 2008 v 18:20 | Nakashima Lin |  O nás
Profil Nakashima Lin
Jedné z aoutorek blogu! =)


Jméno: Lin Nakashima (mladší sestra Nakashimi Aki)
Povaha: Jsem nedůvěřivá a uzavřená ...snažím se vidět svět veseleji ale kvůli některým věcem mi to moc nejde.
Věk: 17
Vesnice: Konoha
Klan a minulost: Klan Nakashima je známí po celé zemi Ohně a i v některých dalších! Je známí hlavně svou krvelačností a touhou po krvy nebo jakémkoliv boji! Ve válkách byli hodně vidět. Když ale zkončili odklidili se na chvíli do ustranní aby se mohli dál rozvíjet a byli najímání jako nájemní vrahové. Vůdce klanu měl tři děti. Dva dcery a jednoho syna. Rei byl nejstarší z těch tří. Pak následovala Aki a za ní nejmladší Lin. Jednoho dne, když Lin slavila své osmé narozeniny klan Nakashima naprosto zmizel ze světa. Všichni byli pobiti a Aki měla silné podezdření, že to udělal jejich o tři roky starší bratr. Ten zmizel a Aki s Lin se zachránili pouze tím, že se schovali. Aki společně se sestrou přísahala, že obnový svůj klan a vrátí mu jeho slávu.
Jejich nejznámější je jejich unikátni kekkei genkai, který z nich přirozeně dělá vraždící nástroje. jejich klanové justu jsou vodní a větrné podstaty! U některých členu se však objevují i jiné elementy ale pouze vyjímečně.
Kekkei genkai: Jmenuje se Akima. Po těla se členovi klanu objevý černé ornamenty a ninja dokáže vysát energii z okolí, kterou po sléze přemením na chakru. Dále pak díky abnormálním množstvím chakry se může pohybovat nadzvukovou rychlostí a číst mylšenky.
Jiné schopnosti: Mám velkou pamět dalo by se říct až příliš dokážu si zapamatovat až 500 stránek textu nazpamnět. Také se umím velmi dobře domluvit se skupinou lidí a v nesnázích vždy vymyslím nějaké dobré řešení.
Taijustu, Ninjustu, Genjustu: Taijustu a Ninjustu i Genjustu zvládám celkem s přehledem.
Démon: -----
Zvířata: jestřáb jménem Rik
Vlasy: bílé
Oči: světle červené
Zbraně: 1 katana a fuuma shuriken
Typ chakry: vodní a zemní
Moje oblíbené jídlo: Kung pao a ramen
Mám ráda: být ve společnosti s lidma, kteří jsou aspon trochu inteligentní ,boj a svou sestru ......
Nemám ráda: Všechno zlo
Láska: Kiba
Cíl nebo sen: Stát po boku svojí sestry a znovu založit klan Nakashima.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.