Když ztratíš city! - 10

18. prosince 2008 v 18:57 | Nakashima Aki |  Když ztratíš city!
Dnes je tu 10. část!!!!! No jo už jsem zticha!

Naruto se opřel o zed a vydýchával se.
"No to bylo něco!"řekl zmoženě Soul a hlasitě zívl. Naruto přikývl.
"Už je půlnoc! Tři hodiny a ještě nejsme hotový!"řekl naštvaně Soul. Naruto se zmohl jen na přikývnutí. Měl strašný hlad a tak byl už ted vysílený.
"Kam ještě musíme?!"zeptal se zmoženě. Soul se rozhlédl kolem sebe.
"Počkej! Skočím si na střechu!"řekl Soul a zmizel. Naruto si povzdechl a také vyšel ven. Zhluboka se nadechl nočního vzduchu a rozhlédl se po Soulovi. Spatřil ho na střeše. Po chvíli za ním Soul zase seskočil a né moc nadšeně se na něj podíval.
"Musíme až na druhý konec měste! Tam se zbytek!"řekl trochu otráveně a Naruto také ne moc nadšeně přikývl. Líným krokem se vydali až na druhou stranu města a tam znovu pobyli všechny. To už se ale vyčerpáním svalili na zem. Nešlo o to, že by byli slabí ale koho by nevysílilo plahočit se celý den pouští a pak hned na to bojovat celou noc? A navíc ani jeden mezitím nejedl ani nepil!
A tak jak tam leželi tak usnuli.
Naruto a Soul se ráno probudili zároveň! Rozhlédli se kolem sebe a chvíli přemýšlely co dělají na zbořeném domě se samí mi mrtvolami! Nakonec jim všechno docvakalo a rychle se zvedli! Nebylo by dobré kdyby je tady u toho někdo viděl. Nikdo tu naštěstí nebyl a tak se pomocí Naruta přemístila úplně někam jinam.
"Tak to bylo těsně!"oddechl si Soul a Naruto pod kapucí pouze přikývl.
"Naruto-san?!"ozval se za nimi nevěřícný hlas. Soul a Naruto se polekaně otočili a před sebou uviděli Michiho a
"Gaaro!"zašeptal Naruto a hleděl na mladého Kazekageho. Ten na něj hleděl vytřeštěnýma očima! Sice měl Naruto kapuci ale Michi velmi šikovně a nahlas řekl Narutovo jméno.
"Naruto? Jsi to ty?!"vydal ze sebe nakonec Gaara. Naruto a Soul váhali zda mu to mají říct nebo ne. Ale Gaara se k němu už pomalu vydal a šáhnul mu na rameno aby se ujistil, že nevidí přelud. Naruto sebou poděšeně cukl ale najednou se stalo něco neočekávaného. Znamení na Narutově tváři se rozzářilo! Zarazil se a pohlédl na Soula, který to cítil. Kývli a pomalu si sundali kapuce. Gaara se na ně uhranutě díval. Sice chvíli doufal, že by to mohl být Naruto ale nevěřil, že to může být opravdu on!
"A-ahoj Gaaro!"řekl trochu nesvůj Naruto. Gaara se na něj ukřivděně podíval.
"Já myslel, že jsi zemřel!"řekl trochu naštvaně. Naruto se na něj omluvně podíval.
"No to je pravda! Umřel jsem ale tady Soul mě v pověření smrtky oživil a dal nám za úkol vymýtit všechno zlo na světě a k tomu máme najít ještě čtyři společníky!"řekl Naruto stručně. Gaara pouze kývl a neočekávaně všechny přenesl do svého domu.
"Tak a ted mi řeknete všechno od začátku!!!"vyzval je Gaara a Narutovi se Soulem nezbylo nic jiného než mu říct všechno!
Jejich rozhovor trval celou noc a když Gaara poslal Michiho do postele odmítl a řekl, že to chce celé slyšet! A když Naruto se Soulem skončili nastalo v místnosti ticho.
"Takže za chvíli odcházíte?!"zeptal se po chvíli Gaara. Naruto přikývl ale pak se na Soul podíval. Ten kývl.
"No popravdě chceme aby jsi šel s námi!"vysoukal ze sebe Naruto a díval se na Gaaru. Ten na něj překvapeně hleděl.
"Proč?!"zeptal se pouze. Naruto zvedl ruku a odhrnul si ofinu stejně jako Soul a ukázali na znak co na něm měli.
"Dotkni se mě Gaaro!"vyzval ho Naruto a Gaara tak učinil. Hned na to se Narutův a Soulův znak rozzářil. Když se Gaara odtáhl znak přestal zářit!
"Co se stalo?!"zeptal se Gaara. Naruto se pousmál.
"Víš jak tady předtím Soul říkal, že zabíjení zločinců je druhá věc! A ještě je jedna kvůli které tyto cesty podnikáme?!"zeptal se Naruto. Gaara kývl.
"Hledáte další lidi k vám aby vám pomohli! Ale co to má společného se mnou?!"zeptal se Gaara nechápavě.
"Noo hodně! Znamená to, že jsme našli dalšího z nás! Tebe Gaaro!"vysvětlil Naruto. Gaara a Michi na něj zírali s otevřenou pusou dokořán.
"A-ale to nejde! Vždyt jsem kazekage! Nemůžu si jen tak odejít z vesnice."řekl odmítavě Gaara. Naruto kývl.
"Ano já vím!"přikývl chápavě Naruto.
"Ale je to tvůj osud!"řekl tajemně Naruto. Gaara se po těch slovech zarazil. Dlouze se podíval na Naruta a zvažoval pro a proti. Nakonec rezignovaně rozhodil rukama.
"Ok! Půjdeme! Ale nejdřív musím nějak zařídit svůj odchod! Jako, že stále budu Kazekage ale, abych se pak měl vůbec kam vrátit! A Michi .... no ty půjdeš samozřejmě s námi!"dodal Gaara a po donucujícím výrazu svého syna kývl. Soul a Naruto se zaradovali.
"To je skvělé Gaaro! Kdy můžeme vyrazit?"zeptal se Naruto.
"Myslím, že za dva dny to půjde!"řekl po dlouhé odmlce Gaara. Naruto kývl a společně se Soulem zamířil do pokoje, aby se mohli aspon trochu prospat. Gaara zamířil do kanceláře a Michi do Akademie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andulik...o.O Andulik...o.O | Web | 5. března 2009 v 19:52 | Reagovat

Ha ja to věděla, že Gaara bude třetí xD

A nedivila bych se, kdyby k nim  Hinata ptařila taky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.