Když ztratíš city! - 7

18. prosince 2008 v 13:31 | Nakashima Aki |  Když ztratíš city!
Tenhle díl je velmi krátký ale je to protože je napsaný dá se říct na rychlo a navíc mě dál nic nenapadalo! Ale další díl bude delší a možná se tam bude i trochu bojovat a bude to poměrně zajímavé!!! =)

Když se Naruto ráno probudil, Soul už byl vzhůru.
"Dobrý ráno!" řekl a zakousl se do masa. Naruto se protáhl a protřel si ospale oči.
"Tobě taky! Můžu taky dostat něco k jídlu?!" zeptal se Naruto nadějně. Soul se zasmál a podal mu jednu rybu, kterou opekl nad ohnem! Nějakým způsobem se mu totiž podařilo rozdělat oheň.
"Díky!" poděkoval mu Naruto a rychlostí blesku rybu snědl.
"Tak! Kde jsou ty hadry?!" zeptal se Naruto po snídani Soula. Soul ukázal za sebe a také vstal. Oba k nim došli a se zájmem si je začali prohlížet.
"Hmm jsou divný!!" řekl se vážně Soul a Naruto se chtě nechtě musel zasmát. Když se dostatečně vynadívali začali se do těch "divných" hadrů soukat. Ani jednomu však neulítla nějaká ta nadávka a když byli hotový zadívali se na sebe.
"No není to nejhorší!!" zhodnotil to Soul. Naruto kývl a dál si ho prohlížel.
Oba dva na sobě měli černé dlouhé kalhoty a černé sandále! Na pravé noze měl Naruto oranžové pouzdro na shurikeny a za pasem stejně barevnou taštičku na kunaie, svitky a podobné zbraně! Soul měl totéž ale v krvavě červené. Dále pak měli každý na pravé nohavici podivné znaky, všechny stejné ale Naruto je měl znovu oranžové a Soul červené. Naruto i Soul pak měli na sobě bílé triko, znovu černou mikinu a na tom dlouhé plášt až na zem s kapucí. A na bílém triku měl Naruto oranžovou spirálu (znak jeho klanu), poté ještě na té mikině a nakonec na plášti! To vše oranžovou barvou a všechno toto oblečení bylo lemované stříbrnou barvou! Soul měl na tiku, mikině a plášti krvavě rudý znak ..... vypadalo to jako duše. Červená kulička s nějakým ocáskem na hlavě a špičatými zuby! A místo stříbrné bylo jeho oblečení lemované zlatou barvou! Oboum to moc slušelo! Jen Narutovi se to trochu bylo z vlasama! =)
Jediné co však Narutovi chybělo byla ochranná čelenka se znakem Listové! Místo toho se mu na čele oběvyl podivný znak, který se vyskytoval na všech jejich oblečení! Byl to kosočtveres v kruhu a vprostřed byla větší tečka! Naruto si na tento zvláštní znak šáhnul.
"Trochu mi to připomíná pět živlů a ten kruh jako osud! Zvláštní je, že je to všechno spojeno!" zamyslel se na hlas Naruto. Soul kývl.
"No já jsem tedy ohen a ty jsi vzduch!" řekl po chvíli uvažování Soul. Naruto se na něj nechápavě podíval.
"No jen mě tak napadlo, .... jestli ještě neexistuje několik lidí se stejnými znaky! Řekl bych, že čtyři. Voda, světlo nebo energie, země a někdo, kdo to všechno spojuje! Osud!" vysvětlil Soul. Naruto se nad jeho slovy zamyslel.
"Myslím, že máš pravdu!!" souhlasil nakonec Naruto. Soul se odvrátil a zbalil věci.
"No pokud vím, tak už nemáme důvod otálet a můžeme se vydat na cestu, za těmi čtyřmi a přitom zabíjet ty zločince! Kde ale začneme?" zeptal se Soul Naruta.
"Půjdeme nejdřív do Suny! Tam je těch zloduchu věčina, a mám pocit, že tam nejdeme dalšího člena!!" řekl s usmvem Naruto. Soul kývl a oba se vydali na cestu!
Hinata se probudila a protáhla se. Sedla si na postel, rozhlédla se kolem sebe a lechce sezkočila z ní dolů. Potichu otevřela dveře od balkonu a vyšla ven. Nadechla se čerstvého vzduchu a musela se pousmát.
"Dnes je krásně!" pomyslela si a opřela se o rám dveří. Trochu posmutněla a zahleděla se na oblohu.
"Ach naruto! Ani netušíš jak moc mi chybíš! Nikdy ne tebe nezapomenu! Navíc mám pocit, že už nikdy nebudu schopna milovat někoho jiného než tebe! .... Kéž by ses vrátil! Ale ted na mě tam ze shora dávej pozor a dávej se jak budu sílit! Začala jsem totiž žít pro nový sen! Ten starý byl zůstat s tebou napořád a ochranovat tě ale .... ten už se nemůže splnit a tak toužím splnit aspon ten tvůj sen za tebe! Chtěla bych aby mě každý uznával! Ale né jenom jako dobrou kunoichi ale jako Hokage!" přemíšlela Hinata a musela se zasmát. Tak bláznivý cíl snad ještě nikdy neměla! Ale i přesto ho toužila splnit a ochranovat lidi ve vesnici!
"Budu sílit a jednou se mi můj a tvůj sen určitě splní! Chci ochranovat všechny! Chci ochranovat všechny co zbylili, protože tebe jsem ochránit nedokázala! Sbohem Naruto! Jednou se zase setkáme!" Přísahala si sama sobě Hinata a vešla znovu do pokoje. Naposledy se otočila a zavřela za sebou dveře! Ale nebyli to pouze balkonové, byli to hlavně dveře k jejím vzpomínkám a citům, které zamkla na dobro a odhodila klíč! Ted už věděla, že se nikdy znovu nezamiluje do nikoho jiného než Naruta a že na něj nikdy nezapomene! Její vzpomínky na něj ji budou hnát ku předu jako čas, který stále neunavně běžel!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.