Profil - Nakashima Aki

2. prosince 2008 v 14:43 | Nakashima Aki |  O nás
Profil Nakashima Aki jedné ze dvou autorem blogu!
Doufám, že se bude líbit! xD

Jméno: Nakashima Aki
Povaha: Jsem chladná a nepřístupná! Mužské pohlavý nesnáším. Jediné na čem mi záleží je Fu a Lin moje mladší sestra.
Věk: 17
Vesnice: Konoha
Klan a minulost: Klan Nakashima je známí po celé zemi Ohně a i v některých dalších! Je známí hlavně svou krvelačností a touhou po krvy nebo jakémkoliv boji! Ve válkách byli hodně vidět. Když ale zkončili odklidili se na chvíli do ustranní aby se mohli dál rozvíjet a byli najímání jako nájemní vrahové. Vůdce klanu měl tři děti. Dva dcery a jednoho syna. Rei byl nejstarší z těch tří. Pak následovala Aki a za ní nejmladší Lin. Jednoho dne, když Lin slavila své osmé narozeniny klan Nakashima naprosto zmizel ze světa. Všichni byli pobiti a Aki měla silné podezdření, že to udělal jejich o tři roky starší bratr. Ten zmizel a Aki s Lin se zachránili pouze tím, že se schovali. Aki společně se sestrou přísahala, že obnový svůj klan a vrátí mu jeho slávu.
Jejich nejznámější je jejich unikátni kekkei genkai, který z nich přirozeně dělá vraždící nástroje. jejich klanové justu jsou vodní a větrné podstaty! U některých členu se však objevují i jiné elementy ale pouze vyjímečně.
Kekkei genkai: Jmenuje se Akima. Po těla se členovi klanu objevý černé ornamenty a ninja dokáže vysát energii z okolí, kterou po sléze přemením na chakru. Dále pak díky abnormálním množstvím chakry se může pohybovat nadzvukovou rychlostí a číst mylšenky.
Jiné schopnosti: Mám vysokou inteligenci a jsem výborný stratég! V boji vždy zachovávám chladnou hlavu! Skvěle umím pracovat s chakrou a dokáži určit protivníkovu sílů hned po jeho prvním utoku.
Taijustu, Ninjustu, Genjustu: Taijutsu a Ninjustu! Genjutsu umím pouze rozpoznat a zneškodnit ho.
Démon: ---
Zvířata: Malá liška jménem Fu
Vlasy: sv. fialové až modré
Oči: uhlově černé
Zbraně: 2 Katany
Typ chakry: Ohnivá a větrná podstata
Moje oblíbené jídlo: Sushi a ramen
Mám ráda: Svou sestru ...., zabíjení, krev, a hlavně boj!
Nemám ráda: Nemám ráda chudinky a neschopné ninji, co se pletou pod nohy. Nesnáším všechny co ubližují všemu co mám ráda!
Láska: Shikamaru
Cíl nebo sen: Být nejobávanější kunoichi a založit vlastní elitní vesnici!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.