Nový život! - 5

18. prosince 2008 v 19:16 | Nakashima Aki |  Nový život!
No abych řekla pravdu tak v tomhle dílé získává tahle povídka konečně tvar a já už vím jak pokračivat! xD

"Jsem naprosto hotová!" vykřikla Hinata a spadla do trávy. Už asi čtyři hodiny trénovala taijutsu a hod zbraněmi. Do toho posilovala a běhala, byla totálně vyčerpaná ale i šťastná, že ji její přátelé pomáhají. Sakura se usmála a lehla si vedle ji a Naruto se také přidal.
"Co kdyby šla Hin do našeho týmu?" zeptala se po chvíli Sakura a tím Narutovi a Hinatě vyrazila dech.
"Cože?" vykřikla Hinata a převrátila se na břicho. Sakura se na ni podívala a také se převrátila.
"No jestli by jsi nechtěla do týmu 7. Jsem tam jenom já a Naruto. Protože Kakashi včera odešel zpět do ANBU. Takže kdyby proti tomu Tsunade a Naruto nic neměli bylo by to super, ne?" vysvětlila Sakura. Hinata se zamyslela.
"No bylo by to skvělé, ale nevím jestli s tím Naruto bude souhlasit." řekla sotva zřetelně Hinata a nervózně se podívala na Naruta, který až do teď nepromluvil.
Naruto stále přemýšlel nad Hinatou.
"Je dobře, že jsem řekl, že ji mám rád víc jak kamarádku? Líbím se ji vůbec? A nebo se jí líbí někdo jiný?!" ptal se sám sebe zamyšleně Naruto. Smutně se zadíval na oblohu a povzdechl si.
"Naruto? Naruto!" křikla mu Sakura do ucha až se Naruto lekl a zděšeně nadskočil.
"Co je?" zeptal se zmateně Naruto. Sakura se na něj zamračeně podívala.
"Jak co je? S Hinatou tady na tebe mluvíme a ty nic! Už pět minut to zkoušíme!" křikla na něj Sakura a připravovala se mu jednu vrazit. Hinata ji ale v čas zarazila.
"Klid Sakuro! To je v pohodě!" uklidnila ji Hinata ale na Naruta se nepodívala. Stále byla zaskočená z toho co ji ráno řekl a přemýšlela jak mu říct, že k němu cítí to stejné. Naruto si to ale vyložil jinak.
"Zase se na mě nepodívala. Je to jasný! Má mě jen jako kamaráda." pomyslel si Naruto smutně a otáčel se k odchodu.
"Dřív než odejdeš, Naruto! Si poslechni co jsem navrhla!" zarazila ho Sakura přísně a Naruto se radši bez řečí posadil.
"Poslouchám." řekl nepřítomně Naruto. Sakura si povzdechla a vysvětlila mu o co jde. Byla ráda, že Naruto konečně poslouchá a tak se i mírně usmála.
"Tak co na to říkáš?" zeptala se ho nedočkavě.
"Jo, souhlasím." řekl Naruto s úsměvem.
"Skvělé! Já se přece v bitvě nevzdávám, tak proč bych se měl vzdát v lásce!" pomyslel si Naruto a usmál se.
"Naruto? Čemu se směješ?" zeptala se ho zmatená Sakura. Naruto se ihned vzpamatoval.
"Já jen tak. Jsem rád, že Hinata budu u nás v týmu." řekl Naruto a to Sakuře stačilo. Přikývla.
"Dobře, tak já to jdu oznámit Tsunade." řekla a zmizela v oblaku kouře. Hinata a Naruto zaraženě hleděli na místo, kde zmizela. Bylo to už po druhé kdy jim udělala něco podobného a oba to docela štvalo.
"No myslím, že bychom už také měli jít." vysoukal ze sebe Naruto. Hinata jen kývla a oba se zvedli. Naruto se otočil k odchodu ale Hinata ho zadržela.
"Naruto-kun?" řekla sotva slyšitelně Hinata ale Naruto ji i přesto slyšel a zastavil se na místě.
"A je to tady! Ted mi řekne, že o mě nemá zájem a že se jí líbí někdo jiný!" pomyslel si smutně Naruto a sklonil hlavu.
"Tak a je to tady! Ted mu prostě řeknu, že se mi líbí a že ho miluji! Do toho Hin!" křikla na sebe v duchu Hinata a nadechla se.
"Naruto-kun, já … já tě mám ráda, jako ..." začala Hinata ale v polovině ji selhal hlas.
"Takže, přece jenom má ráda někoho jiného!"pomyslel si smutně Naruto a už se chytal odejít ale zastavil ho Hinatina slova.
"Miluji tě!" křikla Hinata a zčervenala jak rajče. Naruto vykulil oči a pomalu se otočil.
"M-myslíš to vážně, Hin?" vysoukal ze sebe namáhavě Naruto a trochu zčervenal. Hinata kývla. Naruto se doširoka usmál a všechny jeho pochybnosti byly pryč. Rozběhl se k ní a objal ji.
"Hin! Moc tě miluji! A jsem moc rád, že ty mě taky!" řekl Naruto a rozbrečel se štěstím. Hinata se usmála a také ho objala. Po chvíli se od něj odtáhla a políbila ho. Naruto na nic nečekal a vracel ji to i s úroky. Naruto se na chvíli odtrhl a přemístil je na louku nedaleko konohy. Hinata se kolem sebe rozhlédla.
"Naruto-kun! Je tu nádherně!" zašeptala Hinata a usmála se na něj. Naruto ji úsměv oplatil a povalil ji do trávy, kde ji začal lechtat. Ale Hinata si to nenechala dlouho líbit a začala lechtat ona jeho. Tak to tam blbl až do večera, když se na obloze objevili první hvězdy. Lehli si vedle sebe do trávy a dívali se na tu nádheru.
"Hin?" ozval se po nějaké době Naruto a podíval se na Hinatu.
"Copak?" zeptala se ho Hinata a pohled mu opětovala. Naruto trochu zaváhal ale přece jenom se zeptal.
"Jsi šťastná?" zeptal se ji potichu. Hinata se usmála a políbila ho.
"Jako nikdy v životě!" zašeptala a znovu ho políbila. Naruto se usmál.
"Tak to jsem strašně moc rád. A ještě mám jednu otázku." řekl Naruto šťastně.
"Jakou?" zeptala se ho Hinata a doufala, že je to co si myslí.
"Nechtěla by jsi se mnou začít chodit?" vysoukal ze sebe nesměla Naruto a mírně zčervenal. Hinata nemohla být šťastnější.
"Ano! Moc ráda!" souhlasila Hinata a dala mu pusu na tvář. Naruto utrhl pomněnku co rostla nejblíž a dal ji Hinatě do vlasů.
"Moc ti to sluší." řekl Naruto a usmál se. Hinata se také usmála a schoulila se u něj. Za nějakou chvíli usnula a Naruto ji jemně hladil po vlasech.
"Konečně jsem šťastný! Jen škoda, že tu nejsou moji rodiče. Moc bych jim chtěl Hinatu představit." pomyslel si Naruto. Podíval se na oblohu a usmál se a přemístil sebe a Hinatu k němu domů. Poté ji vzal do náruče, uložil ji do postele a sám si vedle ní lehnul.
"Sladké sny, Hin." zašeptal Naruto a políbil ji na čelo. Za nedlouho také usnul.
.......
Hinata se probudila ráno jako první. Podívala se na Naruta a musela se usmát. Opatrně vstala aby ho neprobudila a zamířila do koupelny. Tam se vykoupala a oblékla do čistého oblečení. Když byla hotová zamířila do kuchyně.
"Hmm .. tak co udělám dneska?" pomyslela si Hinata.
"Ah, už vím!" řekla vítězoslavně a připravila domácí ramen. Vůně z kuchyně probudila Naruta a vytáhla ho z postele. Když se objevil v kuchyni, rozhlédl se kolem aby zjistil co tady tak voní. A když spatřil ramen na stole a Hinatu jak chystá hůlky a čaj musel se usmát.
"Tak takhle by mohla vypadat moje rodina." pomyslel si šťastně Naruto a potichu došel k Hinatě. Ta si ho zatím nevšimla a dál chytala snídaní. Naruto se dostal za ní a objal ji okolo pasu. Hinata se trochu lekla ale když zjistila, že je to Naruto uklidnila se a usmála se na něj.
"Tak co? Jak se ti líbí můj speciální domácí ramen?" zeptala se ho Hinata a Naruto se podivil.
"To jsi udělal ty?" podivil se Naruto a Hinata mu na to kývla. Naruto se usmál a sedl se na židli.rozdělal hůlky a trochu ochutnal. Hned na to se zarazil, vstal a došel k Hinatě. Hned na to ji vášnivě políbil.
"Je to ten nejlepší ramen, jaký jsem kdy jedl!" řekl Naruto a hned na to se vrátil zpátky k ramenu. Hinata se také posadila na židli a šťastně se dívala na Naruta jak doslova hltá svou porci. Když Naruto dojedl Hinata byla teprve v polovině.
"Nem-" začal Naruto a Hinata pouze přikývla a ukázala na velký hrnec. A když tvrdím velký tak tím myslím fakt velký! Naruto se k němu přiřítil a nabral si plnou misku. Rychle ji do sebe naházel a ještě dvakrát si přidal. Hinata mezitím dojedla a umyla nádobí. Naruto už také mezitím konečně dojedl a spokojeně se protáhl na židli.
"Tak tohle byla ta nejlepší snídaně jakou sem kdy jedl!" řekl Naruto a mrkl na Hinatu.
"Jsem moc ráda, že ti chutnalo, Naruto-kun!" řekla šťastně Hinata a chtěla ještě něco dodat ale z toho ji vyrušilo zaklepání na okno. Neváhala ani na chvíli a zmizel v druhé místnosti. Naruto přešel k oknu a otevřel ho. Za ním uviděl stát nějakého ANBU.
"Co potřebuješ?" zeptal se ho se zájmem Naruto. ANBU mu podal obálku.
"Tohle posílá Hokage-sama. Byla vám přidělena nová mise s Haruno Sakurou a Hyuuga Hinatou. Je to mise typu A až S. Více nevím." vysvětlil mu ANBU.
"Díky moc." poděkoval mu Naruto a zmizel v domě, stejně jako ANBU na parapetu.
"Máme misi, Hin." oznámil ji Naruto, když vešel do pokoje kam zmizla. Hinata vyšla z poza rohu a došla k němu.
"A co je to za misi?" zeptala se ho vážně.
"No je to prý mise typu A až S a půjdeme tam ještě se Sakurou. Tsunade asi uznala nás tři jako tým, což je úžasný!" vysvětlil ji Naruto a oba se usmáli. Naruto rozdělal dokument a začetl se do něj. Úsměv mu zmizel z tváře a vystřídal ho smutek, obavy a odhodlanost.
"Co se stalo Naruto? O čem je ta mise?" zeptala se ho opatrně Hinata. Naruto sklonil hlavu.
"Je to záchranná mise! Na záchranu Sasukeho!" řekl potichu Naruto a zadíval na z okna. Hinata mu položila ruku na rameno a povzbudivě se na něj usmála.
"Neboj se! Tentokrát ho zpět přivedeš a mi se Sakurou ti pomůžeme." slíbila Hinata a objala ho. Naruto byl v ten moment vděčný za to, že je Hinata u něj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiya-Mizunata Yuzuko Kiya-Mizunata Yuzuko | Web | 20. prosince 2008 v 13:20 | Reagovat

aoj moja, chcem ťa poprosiť, otvorila som new rubriku na našom aj s Ayu novom blogu o grafike, objednaj si...ikonku, avatar alebo layout...bola by som moc rada keby si nás navštívila...:) tukni na web si tam :)

2 Kiya-Mizunata Yuzuko Kiya-Mizunata Yuzuko | Web | 20. prosince 2008 v 13:21 | Reagovat

ach, ajka romantika na konci xD to neni moj vkus xD

3 Ayu Ayu | Web | 20. prosince 2008 v 19:10 | Reagovat

AwojQy máš už hotový lay tak si poď pozrieť

4 Reiko Reiko | Web | 21. prosince 2008 v 9:44 | Reagovat

ahoj něco u mě máš....jinak kdy bude další díl té povídky ve které jsem i já*přemýšlí a stále neví název*

5 Emma-chan Emma-chan | Web | 3. ledna 2009 v 19:18 | Reagovat

auuuj moooooc je to kraaaasnyyyyy, jo a ne mem blogu jsou novinky taq se pojd kouknout.....jestli chceš mužu ti jeste udelat ten SB plakát jeste za blog HIN-CHAN xDDDD  

stastnej novej rok 2009

by: Emma-chan

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.