Nový život! - 1

17. prosince 2008 v 16:13 | Nakashima Aki |  Nový život!
OK! Tady je první díl mé povdíky na pár NaruHina! ^^ Snad se vám bude líbit!
PS: Díly budou přibívat rychleji! :P

"Vypadni z mého domu!"vykřikl Hiashi na svou nejstarší dceru a přitom po ní hodil sklenici s vodou. Hinata ji nestačila uhnout a sklenice ji trefila do hlavy. Začala ji téct krev a navíc byla celá mokrá ale Hiashimu to nestačilo a dál po ní házel co bylo po ruce. Ted u ji netekla krev jenom z hlavy ale i z ramene a pravé nohy. Jejímu otce se totiž nedopatřením dostaly do ruky kunaie a bez rozmýšlení je dál házel na Hinatu. Ta se konečně rozhodla, že se jim bude vyhýbat. Vždyť tu pomalu zápasila o holí život. Vyhýbala se jim jak nejlíp uměla a krev z rány na hlavě ji tekla do očí a tak nic pořádně neviděla.

"Musím odsud utéct!"pomyslela si Hinata a doslova se vyřítila do svého pokoje. Rychle se zabarikádovala, protože si byla jistá, že otec za ni poběží a rychle si zalila své osobní věci a nějaké to oblečení. Najednou se ozval dusot kroků a Hinata zjistila, že je zle. Rychle přeběhla k oknu, právě v čas protože dveře se dotříštily na milion třísek a v nich stál rozzuření Hyuuga. Hinata na nic nečekala, otevřela okno a vyskočila ještě než ji stačil Hiashi chytnout. Dopadla na chodník a rozběhla se pryč. Dostala pocit, že do tohohle domu se už nikdy nevrátí. Ale ted nad tím nepřemýšlela a běžela od svého domova pryč!

Ptáte se proč se vlastně všechno tohle stalo? Odpověď je jednoduchá. Hinata byla vykázána z domu pouze proto, že nesložila Joninskou zkoušku a nechala se porazit tak snadno. Jejího otce to strašně rozzuřilo a .... no zbytek už znáte.

Byla chladná noc a kdyby právě ted někdo pohlédl z okna uviděl by zakrvácenou dívku, která odněkud běží. Už ten fakt, že je celá od krve je děsivý ale ještě děsivější je její výraz. Na tváři má bolestivý a vyděšený výraz který ještě dotvářejí slzy, které ji tečou z očí.

Hinata běžela co ji nohy stačily. Chtěla se od toho prokletého domu dostat co nejdál. Ale kvůli krvi co jí tekla z rány do očí toho moc neviděla a tak zakopla a rozplácla se na zemi. Ihned byla ale na nohou a utíkala dál. K těm šrámům co doteď měla ji přibili ještě odřená kolena ale Hinata na to nedbala a vběhla do lesa, který mířil pryč z konohy. Běžela po úzké cestě kde každou chvíli klopýtala o kořeny, které vyčnívali z půdy. Až jednou zakopla o kořen a znovu se rozplácla na zemi.

Tentokrát však neměla sílu se znovu zvednout a tak zůstala nehybně ležet. K její smůle zrovna začalo pršet. Hinata se obrátila na záda a dívala se do zamračené oblohy.

"Kéž bych byla volná jako ta voda. Teče kam chce a nikdo ji v tom nebrání, nikdo ji neodsuzuje, pro všechny je potřebná a každý ji má svým způsobem rád. Kéž bych byla jako ona. Pak by mě každý potřeboval a měl mě aspoň někdo rád. Ano je pravda že Neji se ke mně chová o dost líp něž předtím, dá se říct, že je to jediný člověk z rodiny, který se se mnou kdy bavil."pomyslela si Hinata a z očí ji vytryskly nové slzy, které se mísily s deštěm.

"Proč jsem tak nemožná!"křikla do ticha Hinata a rozbrečela se ještě víc. Brečela a nadávala si tak dlouho dokud neusla vyčerpáním.

Právě když šel někdo po cestě Hinata se probudila a pohnula. Ten dotyčný se lekl a uskočil o kousek dál. Přemýšlel co to může a bojácně se k tomu přiblížil.

Když zjistil, že je to nějaká dívka a je celé od krve a bahna zděsil se a ihned k ní přiskočil a odhrnul ji vlasy z tváře. To co uviděl ho dostalo.

"Hinata-chan!"vykřikl poděšeně. Hinata se už dokonala probudila a otevřela oči, které měla trochu napuchlé od toho pláče. Rozhlédla se kolem sebe a pohled ji spadl na osobu co ji držela.

"Naruto-kun."zašeptala a do očí se ji hrnuli další slzy. Chytla Naruta okolo krku a rozbrečela se mu na rameni. Naruto nebyl schopný pohybu. Až když se vzpamatoval z toho šoku, Hinatu taky objal ani sám nevěděl proč to dělá. Po pár minutách své sevření pustila a odtáhla se od něj. Mdle se na něj usmála a omdlela. Naruto ji na poslední chvíli zachytil a šokovaně se na ni díval. Ještě nikoho neviděl v tak hrozném stavu.

"Zajímalo co se stalo. A kvůli čemu má tolik řezných ran."pomyslel si Naruto. Popadl ji do náruče a kráčel směrem do vesnice. Naruto se sklonil k Hinatě.

"Dovedu tě do nemocnice, ano?"oznámil ji Naruto i když věděl, že omdlela. Ale Hinata otevřela oči a zděšeně se na něj podívala.

"Ne prosím, tam ne."vyhrkla Hinata a vyděšeně se na něj dívala. Naruto to nechápal ale přikývl.

"Dobře tak k vám domů."navrhl Naruto a čekal že přikývne ale zmýlil se. Hinatě se oči ještě víc rozšířily strachem a křečovitě se chytla jeho bundy. Naruto se zastavil.

"Hinato-chan. Co se stalo?"zeptal se ji stále udivený Naruto. Hinata jen zakroutila hlavou a zavřela oči. Znovu usnula. Naruto si povzdechl.

"Tak nic. Asi ji dovedu k sobě domů."pomyslel si Naruto a rozběhl se k sobě domů.

Asi po čtvrt hodině stál před svým bytem a snažil se najít klíče. Když zjistil, že je ztratil jednoduše o pár kroků ustoupil a vyrazil je.

"Pak sem budu muset dát nový."řekl si pro sebe Naruto a vstoupil dovnitř. Došel k posteli a Hinatu tam položil. Pak se vrátil ke dveřím a nasadil je tam zpátky.Drželi jen tak tak ale byly tam.

"Tak to by mělo na chvíli vydržet."řekl Naruto a vrátil se k Hinatě. Zul ji boty a dál dolů mikinu. Pak donesl ručník a trochu ji osušil a nakonec ji přikryl peřinou.

Poté si šel dát něco k jídlu a převléct se. Znovu se vrátil za Hinatou aby ji zkontroloval ale když zjistil, že stále spí napsal ji vzkaz, kde je a že má na něho počkat až se vrátí. Položil ho na noční stolek vedle postele a odešel.

Když ji nesel k sobě domů napadlo ho, že by o tom měla vědět Tsunade a proto se vydal ze ní. Skákal ze střechy na střechu aby se ke kanceláři Hokáge dostal co nejdřív. Přitom se rozhlížel kolem sebe jestli neuvidí něco zajímavého ale nic neviděl a tak dál nezaujatě skákal ke kanceláři. Protože bydlel blízko tak mu cesta netrvala ani deset minut a už stál před její kanceláří.

Zaklepal ale zevnitř se nikdo neozval a tak to zkusil ještě jednou. Stále nic a tak vešel dovnitř. Jakmile vešel do kanceláře dostal záchvat smíchu. Kdo by taky ne, kdyby někdo viděl Tsunade jak na půl leží na stole a druhou polovinu těla visí přes stůl.

Trochu sebou trhla a podívala se kdo dělá takový rámus. Když uviděla že je to Naruto a válí se po zemi, na čele se jí objevila žíla. Chtěla se po něm natáhnout ale nějak si neuvědomila, že leží půlkou těla na stole a půlkou je ve vzduchu a spadla na zem i se stolem, který převrhla. To napomohlo k Narutově dalšímu výbuchu smíchu.

Tsunade toho už měla dost. Vstala a došla k Narutovi, chytla ho za bundu a chystala se ho vyhodit oknem.

"Počkej Tsunade!"řekl honem Naruto a křečovitě se držel její ruky. Tsunade po něm šlehla pohledem. A Naruto se na ni omluvně zazubil, Tsunade si povzdechla a pustila ho na zem.

"Tak proč jsi sem přišel?"zeptala se ho otráveně Tsunade a přitom zvedala stůl. Naruto k ní přišel blíž.

"Jsem tu kvůli Hinatě."oznámil ji Naruto a Tsunade sebou trhla.
"Takže o tom něco ví."pomyslel si a zamračil se.

"Co se stalo?"zeptala se ho Tsunade. Naruto se nadechl a začal vyprávět, jak ji ráno našel a když se ji ptal co se stalo nechtěla odpovědět a že se ji docela ani nedivil, protože byla v hrozném stavu. Byla celá od krve a od bahna a byla podchlazená. A že když ji navrhl, že ji zavede do nemocnice nebo k nim domů, vyděsila se a odmítala se ho pustit.

"Aha. Obávala jsem se že se něco takového stane."zašeptala Tsunade a smutně se na Naruta podívala.

"Jak to myslíš?"zeptal se ji nechápavě. Tsunade si povzdechla.

"Hinata před nedávnem skládala Joninské zkoušky a hned v první kole vypadla. Její otec se to asi včera dozvěděl a moc hezká zpráva to pro něj nebyla a tak Hinata utekla z domu."vysvětlila Tsunade a sledovala Narutův šokovaný výraz.

"Takže to on ji udělal všechna ta poranění?!"zeptal se Naruto a bylo vidět, že se musí držet aby nezačal křičet. Tsunade pouze kývla a zahleděla se někam pryč.

"A kde je ted?"zeptala se ho po chvíli a Naruto se uklidnil.

"Je u mě doma a spí. Nechal jsem ji vzkaz, kdyby se náhodou probudila tak nemá nikam chodit a počkat na mě."vysvětlil ji ted už klidný Naruto.

"Dobře. Tak se za ní vrat a zůstaň s ní. Mám pocit že Hiashi ji bude hledat a že Hinata moc ráda nebude."nařídila mu Tsunade. Naruto kývl a už byl na odchodu ale Tsunade ho zadržela.

"Počkej půjdu s tebou. Říkal jsi, že je hodně poraněná a do nemocnice nechce. Tak ji aspoň ošetřím."vysvětlila mu a oba vyšli z kanceláře a zamířili k Narutovi.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kikush kikush | 15. února 2009 v 20:29 | Reagovat

jezisi to je suprove to je to najlepsie co som kedy citala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.