Nový život! - 4

18. prosince 2008 v 19:09 | Nakashima Aki |  Nový život!
4. díl Nového života!! xD

Když Sakura odešla a Hinata se už trochu vzpamatovala, otočila se na Naruta.
"Naruto-kun? Kde budu ale spát?" zeptala se ho Hinata a rozhlédla se po pokoji. Naruto se zarazil. Na tohle ještě nepomyslel.
"Nooo,tak ty budeš spát na posteli a já na zemi." navrhl Naruto ale Hinata ho zamítla.
"Ale to přece nejde! Jsem u tebe na návštěvě tak budu spát na zemi já." řekla rázně Hinata ale Naruto jen zakroutil hlavou.
"V žádném případě!" řekl. Takhle se dohadovali ještě dobrou půlhodinu než se konečně dohodli, že budou spát na jedné posteli. Hinata měla ze začátku námitky, když ale zjistila, že se dá postel rozložit souhlasila.
"Jéé já mám hlad." zanaříkal Naruto. Hinata se usmála a odešla do kuchyně. Naruto se vydal za ní ale Hinata ho od tam tud vystrčila.
"Ne až to bude hotový! Nech se překvapit!" oznámila mu Hinata a vykázala ho z kuchyně. Naruto si povzdech ale neodporoval a šel pryč.
"Hmm. Tak já se mezitím umyji." pomyslel si Naruto a vyndá si ze skříně ručník plus světle modré kraťase a bílé tričko.
Hinata se mezitím činila a uvařila pořádnou večeři. A jelikož doma vařila pro celou rodinu, uměla dobře vařit. Nachystala jídlo na stůl a šla se po Narutovi podívat.
"Naruto-kun! Večeře je hotová." křikla Hinata.
"Jo hned jsem tam!" zavolal nazpátek z koupelny Naruto a Hinata se radši od tam tud klidila dál. Za pár minut byl Naruto opravdu venku a zamířil přímo do kuchyně. Tam mu div nevyletěli oči z důlku.
"Ehm no. Vypadá to asi hrozně a no nebude to asi chutnat o nic líp ale - " začala se rychle omlouvat Hinata ale Naruto ji přerušil.
"Vypadá to naprosto úžasně!" řekl Naruto a usmál se na ni. Hinata se také usmála a oba se posadila naproti sobě a Naruto začal jíst. Hinata se na něj s obavami dívala, když se zarazil hned po prvním sousťě.
"Hin?" ozval se Naruto potichu. Hinata znervózněla.
"A-ano?" řekla nejistě. Naruto se na ni vážně podíval a Hinata už se obávala nejhoršího když tu se najednou Naruto usmál.
"Je- je to naprosto výborné!" vykřikl a pustil se znovu do jídla. Hinata také začala jíst a na tváři ji hrál malý úsměv.
"Jsem moc ráda, že ti chutnalo, Naruto-kun!" řekla mu po večeři a dala se do umývání. Naruto ji ale zastavil, že to udělá a že se může jít mezitím umýt.
"Dobře." přikývla Hinata a zamířila stejně jako předtím Naruto do koupelny. Vysvlékla se a oblečení dala do pračky k Narutovým věcem a věcem co právě koupily. A zapnula ji. Poté si napustila vanu horkou vodou a lehla si do ní.
"Jé, to je příjemné!" zašeptala Hinata a zavřela oči a hned na to usnula. Probudilo ji až zaklepání na dveře.
"Hin?!Jsi v pořádku?" vykřikl starostlivě Naruto. Hinata se lekla a trhla sebou.
"C-co? Ano jsem v pořádku. Proč?" zeptala se ho přes dveře udiveně Hinata.
"Protože jsi už tady asi hodinu." oznámil ji Naruto. Hinata se lekla.
"Hodinu?" pomyslela si. Zvedla se.
"Dobře, už jdu." oznámila mu a vylezla z vany. Už sahala pro oblečení ale zjistila, že žádné nemá.
"To snad ne!" vykřikla Hinata.
"Co se stalo?" vyhrkl Naruto a vletěl do koupelny. Zavládlo hrobové ticho. Hinata se vytřeštěně dívala na Naruta. A Naruto? Ten na ni zíral jak na boha. Ale pak se vzpamatoval a zrudl, jako rajče až se z něj kouřilo. Okamžitě se otočil, vysvlékl si tričko a podal ho Hinatě. Ta po něm sáhl roztřesenou rukou a beze slova si ho od Naruta vzala. Ale o něco se zahákla a ztratila rovnováhu. Sáhla před sebe a tím pádem sebou strhla i Naruta, ten neudržel rovnováhu a spadl na ni.
"Au!" postěžovala si Hinata ale když otevřela oči, které při pádu zavřela nejraději by je ani ne otevírala. Naruto se na ni rozplácl jak žába. Toto už ale Hinata nevydržela a omdlela.
Když se Naruto z toho pádu vzpamatoval dostal málem šok když zjistil, že leží na Hinatě, která je dočista nahá až na to triko, které ji zakrývalo jen to nejnutnější.
Naruto celý zčervenal a chtěl rychle odejít ale když zjistil, že Hinata omdlela zvedl ji, ale velmi opatrně aby ji nesklouzlo tričko a odnesl ji do pokoje. Tam ji položil na postel a přikryl ji. Sám si lehl vedle ale zády k ní a pokoušel se usnout. Stále ale před sebou viděl Hinatu v koupelně.
"To byl trapas." pomyslel si Naruto ale chtě nechtě se usmál.
"Ale musím uznat, že Hinata je fakt hezká!" pomyslel si ale když si uvědomil na co právě myslel zarazil se.
"Ježiši já už jsem jak ten Ero-senin." pomyslel si zděšeně a začal se napomínat. Hinata se mezitím vzbudila. Sedla si a otřásla se.
"Tady je ale zima." pomyslela si a už si chtěla jí pro něco teplejšího, když si uvědomila, že za prvé není u sebe v pokoji, za druhé nic na sobě nemá a za třetí, že vedle ní leží Naruto. Měla co dělat, aby zase neomdlela ale překonala to a zvedla to triko, které ji předtím Naruto dal. Oblékla si ho. Bylo ji až po kolena ale čím delší tím lepší. A zalezla si zpátky do postele ale nemohla usnout. Zapnula Byakuugan a zjistila, že Naruto také nespí.
"Um...Naruto-kun?!" zašeptala nesměla Hinata a třásl se jí hlas.
"A-ano?" vykoktal Naruto. Hinata si prohrábla vlasy.
"No jestli … jestli by tato "příhoda" co se před tím stala nemohla zůstat mezi námi." řekla potichu Hinata a znovu zčervenala, když si pomyslela, že ji Naruto viděl. Naruto se také začervenal.
"D-dobře." souhlasil a trochu otočil hlavu aby na ni viděl a usmál se. Hinata mu úsměv oplatila.
"Díky!" řekla a zavřela oči. Naruto se už chtěl odvrátit ale najednou uviděl, že Hinata se celá třese.
Přemýšlel, že ji půjčí ještě něco na sebe ale jelikož se všechno pralo neměl nic. Hlasitě polkl.
"Co jiného my zbývá pokud nechci aby nachladla." pomyslel si Naruto a když se ujistil, že Hinata už spí objal ji a přitiskl k sobě.
"Ježiš! Doufám, že mě za to nezabije. Kdyby to byla Sakura tak bych ji asi nechal i zmrznout! Za ty boule by to opravdu nestálo. Jen doufám, že Hinata taková není." pomyslel si Naruto a pokusil se usnout. Stále to ale nešlo. Jako by ho něco tížilo, nějaký pocit, který jen čekala na objevení a nedovolil mu usnout dokud si ho Naruto nepřizná. Podíval se na Hinatu a usmál se.
"Vypadá tak roztomile když spí!" pomyslel si Naruto zasněně a odhrnul ji vlasy z obličeje. Hinata se najednou pohnula a protože byla asi v domnění, že Naruto je plyšák, nebo její deka. Natáhla ruce a objala ho okolo krku. Naruto se na ni vyjeveně díval.
"To by mě zajímalo, co se ji asi zdát." pomyslel si Naruto a tiše se zasmál. Ale pak mu usměv pohasl.
"Hmm. Myslím, že už vím co je to za pocit. Já .... já ji asi miluji." pomyslel si Naruto a mírně zčervenal. Usmál se ale byl to smutný úsměv.
"Ale jí se líbí asi někdo jiný." zašeptal Naruto a objal ji pevněji. Položil si tvář do jejich vlasů a konečně ho přemohl spánek.
Když se ráno Naruto probudil ještě stále objímal Hinatu a ta spokojeně oddychovala. Smutně se usmál a opatrně vstal. Oblékl se a šel do kuchyně udělat snídani. Napadlo ho, že udělá ramen ale překonal se a udělal rýži a ovoce k tomu. Ještě uvařil čaj a už jen čekal až se Hinata vzbudí.
Za pět minut byla Hinata vzhůru a snažila se rychle najít něco na oblečení. Našla ho na šňůře.
Rychle ho sundala a oblékla se. Spokojeně vydechla, když konečně cítila hřejivou látku na své kůži.
Rozhlédla se po pokoji, ale když Naruta nikde neviděla vydala se do kuchyně. Tam ho uviděla sedět u okna kde smutně hleděl dolů na ulici.
"Ehm! Naruto-kun." upoutala na sebe pozornost a Naruto se trhnutím postavil. Vyplašeně se rozhlédl kolem sebe, když ale uviděl jenom smějící se Hinatu uklidnil se a pokusil se o úsměv. Hinata si sedla ke stolu a začala jíst. Naruto ji napodobil a také si sedl ke stolu. Zavládlo mezi nimi hrobové ticho, které přetrvalo až do doby kdy oba dojedli. Hinata vstala.
"Bylo to moc dobré, Naruto-kun." řekl Hinata a už chtěla odejít ale Narutova ruka ji zadržela. Otočila se na něj, a zmateně se na něj podívala.
"Naruto-kun? Děje se něco?" zeptala se ho tiše Hin. Naruto zakroutil hlavou, kterou měl pořád skloněnou takže mu dlouhé vlasy zakrývali oči. Hinata chtěla znovu promluvit ale Naruto ji umlčel polibkem. Hned na to se ale odtáhl a obešel ji. U dveří se ale ještě zastavil.
"Chci jen aby jsi věděla, že pro mě nejsi jenom kamarádka." řekl tiše Naruto a ani tentokrát se na ni nepodíval. Hinata se dívala na dveře a stále přemýšlela co se stalo.
"Že ... že by mě přece jenom miloval?" pomyslela si Hinata a na tváři se ji objevil malý úsměv.
"Dobře! Dneska večer mu také řeknu co cítím!" pomyslela si bojovně Hinata. Ale najednou se zarazila.
"To ne! Sakura!" vykřikla přes celý dům Hinata až se Naruto ve vedlejší místnosti lekl a také se zděsil.
"Hin! Musím rychle na cvičiště!" křikl Naruto a objevil se ve dveřích kuchyně. Hinata na nic nečekal. Popadla zbraně a s Narutem se tryskem rozběhla na cvičiště. Sakura už tam na ně čekala a neměla moc dobrou náladu.
"Sakuro!" křičela na ni zdálky Hinata a ještě víc přidala. Sakura se za hlasem otočila a když viděla jak k ní tryskem běží Hinata a Naruto musela se usmát. Ale asi metr od ní Hinata a Naruto zakopli a spadli zároveň na zem. Sakura se začala chlámat.
"Myslím, že rozběhat se už nemusíte! Tak začneme rovnou." řekla Sakura a snažila se uklidnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.