Nový život! - 8

21. prosince 2008 v 16:40 | Nakashima Aki |  Nový život!
Lidičky toto je předposlední díl! 9 Bude poslední! Ale ted přeji příjemné čtení!! =)

Sakura a Sasuke se po celou dobu co odešli od Orochimara a nechali tam Naruta a Hinatu samotné, nervozně ohlíželi.
"Myslíš, že jsem udělali dobře?"zeptala se asi v půli cestu Sakura. Sasuke se zadíval na oblohu.
"Ano! Naruto je silný! A zcela mu věřím! Neboj nic se jim nestane!"řekl přesvědčivě Sasuke ale sám měl o ně stach.
"Jen doufám, že mám pravdu!"pomyslel si Sasuke.
............
Naruto a Hinata mezitím kosili jednoho nepřítele za druhým ale stále jich bylo moc.
"Hin! Použijeme tem to."křikl přes vřavu bitvy Naruto na Hinatu. Ta jen kývla a stoupli si k sobě zady. Zavřeli oči a začali se soutředit. Najednou se zvedl výtr a zvuční ninjové začali poděšeně ustupovat. Kolem Naruto se vytvořil červený kruh a stále zesiloval. Kolem Hinati se tvořil kruh modrý. Najednou ale vše zmizlo a utichlo. Po chvíli katany v jejich rukou začali zářit a ta síla co byla předtím kolem Naruta a Hinaty se objevila na čepelích katan.
"Katon: Hi no Mai!"křikl Naruto a rozběhl se na protivníky.
"Doton: Mizu no Mai!"křikla zase Hinata a stejně jako Naruto se rozběhla na nepřátelé. Nikdo by neřekl, že katany drží poprvé v ruce. Oba byli velmi silní a nepřátel stále víc a víc ubývalo. Jejich boj trval až do večera, kdy konečně zabyli posledního nepřítele.
Naruto i Hinata měli několik zranění ale nějak je neohrožovala na životě. Vyčerpaně si sedli na zem a zhluboka dýchali. Na tvářích však měli štastný usměv.
"Dokázali jsme to!"zašeptala Hinata a rozesmála se. Naruto kývnul a přidal se k ní. Na někoho ale zapoměli. Na Orochimara, který se k nim ze zadu potichu blížil aby je zabyl.
"Mám vás! Ted už neuniknete!"vykřikl a oba se leknutím otočili. Chtěli rychle uskočit ale neměli šanci. Zavřeli oči a společně čekali smrtící náraz. Ten však nepřišel. Pomalu začali otevírat oči a když uviděli oslepijící světlo přivřeli.
Když si už trochu přivikli pořádně se podívali co to je a spatřili dvě postavy. Muže a ženu!
"C-co se to děje?!"řekl viděšeně Orochimaru a začal pomalu ustupovat. Naruto a Hinata se na to také vijeveně dívali ale necítili z nich strach. Vědeli, že jim neublíží!
"Kdo jste?"zeptal se se zájmem Naruto. Mužská postava se otočila a usmála se na ně. Naruto i Hinata si ho pořádně prohlédli.
"Ale vždyt ty jsi, ..."
"Ryuuzuki Hiroki!"vykřikla Hinata a obdivně na něj zírala. Naruto se přesunul pohledem na ženu.
"Takže ty musíš být .... Hyshinochi Kin."řekl Naruto Hiroki a Kin se na ně usmáli a kývli.
"Ano jsme to my."řekl Hiroki. Znovu se s Kin obrátili na Orochimara, který to vše zděšeně sledoval.
"Je čas opustit tento svět! Orochimaru!"řekl klidně Hiroki a spolu s Rin začali dělat neznámé pečetě. Když je dokončili natáhli před sebe ruce a v na nich se objevila pečet. Byla velká asi jak oni dva a stále se zvětšovala. Zářila svěmi barvami. Naruto a Hinata na to obdivně hleděli, v životě by je nenapadlo, že se něco takového stane zrovna jim.
"Démonická magie: Pečet živlů!"vykřikli Hiroki a Kin na ráz a pečet zmizla a obalila celé Orochimarovo tělo. Ten jen zděšene zřičel a snažil se použít nějaké jutsu, kterým by toto zvrátil ale nic nepomáhalo.
"Kai!"vykřikli znovu oba naráz a Orochimaru v ten okamžik zmizel. V zemi se objevil menší kráter.
"To bylo užasný!"vykřikl nadšeně Naruto a postavyl se stajně jako Hinata.
"Aho! Bylo to skvělé!"souhlasila a spolu došli za Hirokim a Kin. Ty se na něj usmáli.
"Děkujeme! Ale už budeme muset jít."oznámil jim Hiroki. Kin přikývla. Naruto chtěl něco namítnout ale zastavila ho Hinata svým pohledem. Zakroutila hlavou. Naruto smutně sklopil pohled. Hiroki mu položil ruku na rameno a Naruto pod tím dotykem vzhlédl.
"Stále vás budeme ochranovat! Sbohem!"slíbil Hiroki a spolu s Kin zmizeli. Místo nich se tam objevili katany.
"Byli celou tu dobu s námi."pomyslela si Hinata a usmála se. Podívala se na Naruta, který se smutně díval na katany. Hinata k němu přišla a zvedla mu hlavu. A políbila ho. Pak se od něj odtáhla a obejmula ho.
"Nebud smutný Naruto!"zašeptala mu do ucha Hinata. Naruto ji chytnul pevněji.
"Konečně můžeme jít domů!"řekl a usmál se. Hinata kývla a pomocí Naruta se přemístili před bránu konohy kde už na ně Sakura a Sasuke čekali.
"Naruto! Hin!"vykřikla rodostně Sakura a rozběhla se jim vstříc. Všichni tři se štastně objali. Naruto pohlédl Sakuře na rameno a uviděl tam stát usmívajícího se Sasukeho. Ale přesto na něm bylo něco smutného. Naruto se zamračil, obešel Sakura a nechal tam ty dvě osamotě. Zamířil naštvaně k Sasukemu. Sasuke si ho šimnul a nasadil usměv. A chtěl něco říct ale Naruto mu jednu vrazil.
"Za co to bylo!"vykřikl na Naruto naštvaně Sasuke. Naruto se zašklebyl.
"To bylo vyučtování za ty roky co jsi tady nebyl a tě hledali jak idioti!"křikl na něj naštvaně Naruto.
"A když už jsi konečně zpátky tak se díváš jak kdyby jsi se ani vůbec nevrátil a my tě nenáviděli! Sakra Sasuke tak už se vzpamatuj!"křikčel na něj celou dobu Naruto. Sasuke na něj překvapeně hleděl.
"Naruto, já ..."začal Sasuke ale zarazil ho Naruto tím že mu podal pomocnou ruku. Sasuke na ni nechápavě zíral. Narutovi začala na čele pulzovat žíla ale snažil se uklidnit.
"tak já ti napovím. Ted by si se měl začít smát, chytnout mě za ruku a já ti pomůžu na nohy! Pak mi řekneš něco jako .... "Díky Naruto! Strašně moc jsi mi scházel! Miluji tě!"řekl poučně Naruto a holky se na ně otočili. Tentokrát na ně nechápavě hleděli oni. Sasuke kývl. Natáhl ruku a usmál se. Naruto se taky usmál a pomohl mu na nohy.
"Díky Naruto! Strašně moc jsi mi chyběl! Miluji tě!"řekl sasuke a znovu se usmál. Narutovi, Hinatě a Sakuře začali cukat koutky až to nakonec nevydrželi a rozřřechtali se na celou konohu. Sasuke na ně hleděl jak na idioty.
"Co je?"zeptal se udiveně.
"T-ty .... jsi .... t-to ..... ř-řek-kl!"řekl Naruto mezi záchvaty smíchu.
"A co?"zeptal se znovu Sasuke.
"Miluji tě!"vykřikl Naruto a skácel se k zemi v záchvatu smíchu stejně jako holky. Když Sasuke vše pochopil na čele mu začala pulzovat žíla a dostal tik do oka.
"Naruto."řekl potichu Sasuke ale Naruto ho přece jenom slyšel. Přeběhl mu mráz po zádech a pomalu se otočil.
"Ano Sasuke?"zeptal se nevině. Sasuke se na něj podíval a Naruto se lekl.
"Zabijutě!"vykřikl a rozběhl se na Naruta. Naruto na nic nečekal a se smíchem začal běhat okolo. Hinata a Sakura se na zemi váleli smíchy. Na Sasukem bylo vidět že je konečně štastný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.