Nový život! - 9 Sny II

22. prosince 2008 v 11:22 | Nakashima Aki |  Nový život!
Uff tak tohle je už definitivní!!! Omlouvám se, že to není v jednom dílu ale prostě mi to blog nevzal!! :( NO tak snad to nevadí a tady je už totální konec!!! .... Nebo že by ještě ne? ;)


"Protože všichni co jsme tady jsme se domluvili, že se jím staneš ty. Máš na to právo po svém otci, který byl také Hokage." řekla tentokrát poměrně mladá žena.
"P-po svém otci?!" zeptal se zmateně. Tsunade přikývla.
"Přesně. Tvůj otec je Namikaze Minato neboli čtvrtý Hokage (Yondaime)." vysvětlila mu Tsunade a Naruto se zhroutil do nejbližší židle, kterou našel. Hinata se podívala na členy rady.
"Ale proč jste zavolali mě?" zeptala se jich nechápavě.
"Protože jste Hinato-sama vůdce Hyuuga klanu, nejsilnějšího klanu u nás ve vesnici, musíte schválit výběr vhodného kandidáta. Měl tu být i vůdce klanu Uchiha ale ten nebyl zvolen, protože tento klan zanikl." vysvětlil znovu ten muž. Naruto se vzpamatoval a zamračil se.
"Ale vždyť to není pravda. Uchiha Sasuke se vrátil zpátky do vesnice." řekla vážně Naruto. Žena kývla.
"Ano to sice ano ale musel by si najít ženu a založit rodinu." vysvětlila.
"A kdo říká že jsem si ji už nezaložil." ozvalo se od okna. Všichni se tím směrem podívali a uviděli tam stát mladého Uchihu a jeho ženu.
"Sakuro." řekl Naruto a usmál se.
"Tak přece jenom se k tomu dokopal." zašeptal Naruto více méně pro sebe. Sakura se usmála.
"Tsunade-sama, členové Rady. Rád bych vám oznámil, že já Uchiha Sasuke a Haruno Sakura se budeme příští týden brát a založíme znovu klan Uchiha. A s výběrem nového Hokageho plně souhlasím." řekl Sasuke a usmál se na Naruta.
"Díky Sasuke." poděkoval Naruto a otočil se na Radu a Tsunade.
"Já bych vám chtěl také ještě něco říct ale nejdřív se musím na něco zeptat." řekl Naruto a otočil se na Hinatu. Klekl si před ní a z kapsy vytáhl světle fialovou krabičku. Otevřel ji a podíval se na Hin. Ta zalapala po dechu.
"Hyuuga Hinato. Vezmeš si mě?" zeptal se přímo Naruto a trochu zrudl. Hinata také trochu zčervenala a usmála se a skočila mu okolo krku.
"Ano!" zašeptala Hinata a Naruto ji šťastně políbil. Poté se otočil znovu na Radu.
"Tím to okamžikem vám chci oznámit, že zakládám nový klan Namikaze, po mém otci a představuji vám mou ženu Hyuuga Hinatu, vůdkyni klanu Hyuuga." oznámil Naruto a všem vyrazil dech.
"Nový klan? Hmm. To zní zajímavě. Oznámíme tohle všechno po pohřbu. Ale už je čas jít." řekla žena a všichni členové rady zmizeli. Tsunade se obrátila na naši čtveřici.
"Vy se běžte také přichystat." nakázala a všichni zmizeli. Odešli domů aby se oblékli do černého a pak vyrazili na hřbitov. Byli tam všichni přátelé Hinaty a klan Hyuuga. Nikdo jiný nepřišel, protože všichni ostatní měli vztup zakázán.
Asi v polovině pohřbu se rozpršelo ale nikdo to pořádně nevnímal. A všichni se modlili za zemřelého.
.........
Příštího dne se v pravé poledne všichni vesničané shromáždili před budovou Hokage a čekali co se bude dít. Na okraj střechy přistoupila Tsunade a usmála se.
"Díky všem co jste sem přišli. Jde o to, že pro vás já a Rada máme velká oznámení. První je, že klan Hyuuga má nového vůdce. Hyuuga Hinatu." řekla Tsunade a přišla k ní Hinata. Davem se ozval jásot. Všichni dobře znali Hinatu a byli rádi, že byla zvolena právě ona. Hinata se usmála a zamávala jim dolů. Tsunade zvedla ruku a dav se utišil.
"Další oznámení je to, že klan Uchiha znovu vznikl. Uchiha Sasuke se vrátil zpět do vesnice a o týden později se bude konat jeho svatba s Haruno sakurou." řekla Tsunade a z druhé strany k ní přišel Sakura a Sasuke, kteří se drželi za ruku. Znovu se davem ozval jásot. Všichni jim to přáli i když některé dívky na Sakuru žárlili.
"A další ale né poslední je, že tady u nás vznikl nový klan. Jeho klan Namikaze." řekla znovu Tsunade a čekala na reakci vesničanů. Ti se šeptali mezi sebou a divili se co je to za klan.
"A jako poslední věc je oznámení nového Hkage!" křikla a všichni ztichli. Šokovaně se na ni dívali.
"Rukudaime Hokage není nikdo jiný než Uzumaki Naruto!" vykřikla a z poza ní se vynořila zahalená postava. Došla až k okraji a strhla si z klobouk z halvy. Nastalo ještě větší ticho než je ted.
"Vždyť to je Yondaime." ozívalo se z davu. Naruto se usmál.
"Nenechte se mýlit. Já nejsem Yondaiem. Já jsem Rukudaime syn Yondaimeho! A jsem zakladatel klanu Namikaze." vykřikl a široce se na ně usmál. Všichni na něj hleděli ještě víc překvapeněji než byli ted ale nakonec se vzpamatovali a začali jásat. Naruto se ještě víc usmál a políbil Hinatu. Nakonec zvedl ruku jako předtím Tsunade a dav se rázem utišil.
"A ještě jedno poslední oznámení. Budu tuhle vesnici a každého kdo je v ní ochraňovat i svým vlastním životem! Budu ochraňovat vás všechny, vaše sny a naděje, budu chránit celou tuhle zemi jen aby jste vy byli šťastní!" vykřikl Naruto a konohou se ozval bouřlivý potlesk.
"Stejně jako ty, tati!" pomyslel si Naruto a prožíval tento šťastní okamžik.

A ted malé překvapení!!!! Tahle povídka nekončí! Bude na ni navazovat další serie! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Uchiha*eSBénko* Aki Uchiha*eSBénko* | Web | 22. prosince 2008 v 11:25 | Reagovat

supeeeer

2 Kristýna Kristýna | 1. ledna 2009 v 21:05 | Reagovat

a bude see jmenovat stejně nebo jinak a kdy bude??

3 Nakashima Aki Nakashima Aki | Web | 1. ledna 2009 v 23:17 | Reagovat

to ještě nevím ale bude se jmenovat stejně

4 Emma-chan Emma-chan | Web | 3. ledna 2009 v 20:14 | Reagovat

auuuj je tooooo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer totalne nadhery mas talent clovece jeden veliky  HAPPY END BUT NOT REALLY xDDDDDD moc se tesim na to pokracovani   :DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.