Osudová láska - 3

8. prosince 2008 v 18:45 | Nakashima Aki
3. díl o mém "úžasném" příběhu! Je ale o mnoho kratší než ty dva předchozí! Nějak mi docházejí nápady a hlavně čas! =)


"Konečně doma!" pomyslel si šťastně Minato a položil Kushinu na postel. Vyzul ji boty a přikryl ji peřinou. Pak šel do kuchyně kde si uvařil ramen a podíval na televizi.
Vůně z uvařeného ramenu se donesla až do ložnice a probudila Kushinu. Posadila se a rozhlédla se kolem sebe.
"Hmm kde to asi jsem?!" pomyslela si zvědavě a vstala. Zamířila rovnou do kuchyně ale už už se chystala poděkovat tomu kdo jsi nechal u sebe přespat ale zarazila se když uviděla Minata. Ten si její přítomnosti zatím nevšiml a dál strkal už třetí misku ramenu. Kushina si ho zaskočeně prohlédla.
Měl na sobě černé tepláky a bíle tričko se znakem konohy.
"Docela mu to i sluší." pomyslela si Kushina.
"Ježiši na co to myslím!" napomínala se.
"Ehm ehm." zakašlala Kushina aby na sebe strhla pozornost. Minato se na ni otočil a usmál se na ni. Obyčejné holky by pod tím úsměvem přímo roztály ale Kushina ne.
"Klid. Klid. Někdo takový tě přece nemůže vyvést z rovnováhy!!" napomínala se. Minato vstal a popošel k ní. Kushina se ho lekla až málem zase spadla ale Minato ji zavčasu chytil za ruku.
"Hej v klidu." řekl ji s úsměvem a pustil ji. Kushina se zamračila.
"Jak v klidu! To ty jsi mě unesl!!!" křikla na něj rozčíleně. Minato jen mávl rukou.
"Stejně si neměla kde bydlet a já bydlím sám. Tak jaký pak ale." odbyl ji Minato. Kushina se už chystala něco odseknout ale přerušilo ji její břicho, které si žádalo nakrmit. Minato se zašklebil a Kushina zčervenala.
"Máš ráda ramen?" zeptal se ji po chvíli Minato. Kushina se usmála a přikývla.
"Dobře tak chvíli počkej." řekl Minato a prohrabával se ve spíži. Nakonec vytáhl asi šest ramenu a dal je vařit. Za několik minut byly hotové a Minato je rozložil na stůl.
"Tak jsou hotové!" oznámil Minato a pustil se zase do jídla. Kushina se nedala dlouho pobízet a také se pustila do jídla. Minato se ani nenadál a měla všechny tři v sobě.
"Myslím, že bych měl doplnit zásobu! Jinak za chvíli nebudeme mít co jíst." řekl se smíchem Minato a dojedl zbytek ramenu. Kushina se na něj zašklebila.
"Kdo by mohl odolat ramenu?" zeptala se ho nechápavě Kushina a zasmála se.
"Jo to máš pravdu." přikývl Minato a vyhodil misky do koše. Poté se otočil zpět na Kushinu a chtěl něco říct ale ona mezitím usnula. Minato si povzdechl a popadl ji do náruče. Došel s ní až do ložnice a položil ji na postel. Tam ji přikryl a otočil se k odchodu ale zastavila ho nějaká ruka. Zmateně se otočil a uviděl jak ho Kushina stále drží za tričko. Usmál se a vrátil se zpátky k ní.
Najednou ho něco napadlo a ďábelsky se zašklebil. Nahnul se k ní blíž a dal ji malou pusu na rty. Kushina se lehce zachvěla a otevřela oči. Chvíli nechápala proč vidí všude modrou ale za chvíli ji to došlo a zčervenala od hlavy až k patě.
"C-co to děláš?!" vykoktala Kushina a pokusila s odtáhnout ale Minato ji zadržel a teď už pořádně políbil.
"Ta holka je prostě úžasná!" pomyslel si Minato a dál pokračoval v činnosti. Kushina za chvíli přemohla svou ostýchavost a polibky mu začala oplácet. Minato se v duchu usmál.
"Tak přece jenom!" pomyslel si Minato šťastně a dál se líbali. Ale museli tuto užasnou činnost na chvíli ukončit aby se jejich plíce nabažili vzduchu.
"Proč jsi to udělal?" zeptala se ho stále překvapená Kushina. Minato se usmál.
"Není to jasné! Už od chvíli, kdy jsi mě vytáhla z toho jezírka jsi se mi líbala a ten to pocit po chvíli narostl v lásku! Miluji tě, Kushino!" zašeptal Minato. Kushina pár krát překvapeně zamrkala ale pak se usmála a objala ho.
"Já tebe taky!" zašeptala mu do ucha a opřela se o něj. Minato ji chtěl ještě něco říct ale přerušilo ho pravidelné oddychování. Zaraženě se na ni podíval a ...
"Ona usnula?!" pomyslel si užasle Minato a zasmál se. Vzal ji jemně do náručí a došel k posteli. Tam ji položil a přikryl ji dekou.
"Dobrou, Kushino!" zašeptal ji do ucha a pohladil ji po vlasech. Kushina se mírně zavrtěla a na tváři se ji rozlil blažený úsměv. Minato odešel poklidit kuchyň a sám si pak ustlal na zemi pod postelí. Nechtěl riskovat, že by hned po ránu znovu absolvoval okružní let po Konoze, i když Konoha byla hezká, za to, že spal s ní v jedné posteli. Konečně si lehl a zhasl poslední světlo v domě. Oba dva pak spali nerušením spánkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deny Deny | Web | 8. prosince 2008 v 20:28 | Reagovat

máš moc pěknej blog...a hezu povídka...

2 Aki Uchiha*eSBénko* Aki Uchiha*eSBénko* | Web | 23. ledna 2009 v 18:07 | Reagovat

krásne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.