Smrtící proroctví! - 3 - Kdo chce bojovat?!

21. prosince 2008 v 16:51 | Nakashima Aki |  Smrtící proroctví
Ok tak asi příštích pět dílů nebo tak se bude bojovat a vysvětlovat! xD

"Hej je tu někdo!"křikla Aki na celou nemocnici. Hned u ní bylo několik doktorů.
"Stalo se něco?!"zeptal se starší z nich.
"Jo tady Uzumaki umírá!"řekla s klidem a podala ho doktorům. Ti ho spěšně zavezli nasál a několik hodin ho operovali. Aki už tam ale nebyla. Běžela po střechách ke Kage kanclu. Ani ne po minutě stála před dveřmi a klepala. Hned na to se ozvalo trochu zastřené vyzvání dál a Aki vstoupila do místnosti, kde stály dívky a s Reiko u Tsunade.
"Tsunade-sama!"řekla pouze a došla na místo vedle ní, ale z opačné strany než byla Reiko.
"Nakashimo! Jak je Narutovi?"zeptala se ustaraně Tsunade. Aki se na ni obrátila.
"Právě ted ho operují ale myslím, že bude v pořádku."oznámila klidně. Tsunade se na ni usmála.
"Díky!"poděkovala nakonec a konečně se obrátila k děvčatům, které právě s Reiko dorazili.
"Takže, byla jsem od Okumi informovaná, že jste mířili sem do Konohy s dobrými umysli! A pokud tím myslíte i stát se ninjami z Listové na trvalo, souhlasím s tím!"ujala se slova krátce Tsunade. Některé dívky to velmi překvapilo, že tak rychle souhlasila ale žádná na sobě nedala nic znát.
"A jestli bych vás ted mohla poprosit aby jste řekli své jméno, z jaké jste bývalé vesnice, co umíte a proč jste sem přišli!"požádala je Tsunade a otočila se na první v řadě. Tou byla Emi.
"Mé jméno je Kurokawa Emi a tohle je můj bratr Isamu! Pocházíme z Temné vesnice a při boji využívám katanu a flétnu!"představila se stroze. Byla jasné, že nerada mluví. A proč také, nač plýtvat slovy.
Tsunade kývla a trochu se zamračila, poté se otočila na další z nich.
"Já jsem Ynuku Kim! Moje zbraně jsou Démonické shurikeny a katana."řekla Kim a trochu si prohrábla blonďaté vlasy. Tsunade chvíli zvažovala, jestli se jí má zeptat na vesnici a co je ten drak zač ale nakonec to nechala být!
"Jsem Kieko z vodopádové vesnice a tohle je Kora! Má zbraň je Voda, katana, dokážu rozpoznat a namíchat jedy."ozvala se sebevědomě Kieko a podívala se na Tsunade. Té se na chvíli v očích objevil úžas, který skrývala už od ostatních dívek ale pak se znovu uklidnila.
"Tsunade-sama!"řekla modrovláska vedle Kieko. Tsunade se na ni otočila.
"Hirameki! Už jsi zpět?!"podivila se Tsunade. Hirameki kývla.
"Dobře, sice jsem tě tak brzo nečekala ale to nevadí."přiznala nakonec Tsunade a trochu se usmála. Pak se otočila na poslední dívku, která ještě za celou dobu moc nepromluvila.
"A ty jsi?!"zeptala se Tsunade a prohlédla si ji. Připadala ji známá.
"Mizunata Yuzuko! Jsem ze skryté deštné a mé zbraně jsou dvě katany!"řekla tiše a v jejím hlase zazněl podtón nenávisti. Tsunade si ji pořádně prohlédla. Hned na to ji přejel mráz po zádech jako by jí polili studenou vodou. Ještě chvíli se na ni dívala ale pak se uklidnila.
"Dobře, tady máte čelenky a ty staré teda pokud je máte tak schovejte a zítra budete tady před budovou! Přesně v 8, budete přezkoušeny aby jsme věděli co dokážete!"vysvětlila jim tsunade a pak se otočila na Reiko a Aki.
"Vy dvě na ně budete dávat bacha a zavedete je do ANBU! Tam přečkají noc a zítra je zavedete sem. Poté se rozhodne kde budete bydlet na trvalo!"řekla Tsunade a pak všichni odešli.
Když vyšli z úřadu Kage pomalu se vydali za Reiko a Aki, který šli líným krokem vesnicí.
"Hej Reiko! Kam to jdeme?"zeptala se Kieko, za všechny. Reiko se ani neotočila.
"Jdeme do ANBU! Tam zůstanete dnešní noc a potom vám Tsunade přidělí nějaký byt!"vysvětlila a pak mezi nimi zůstalo hrobové ticho. Kdo by se divil! Vždyť se potkali před nedávnem a nic o sobě pořádně nevěděli. Jen to, že každá kdo tu je, je velmi silná a je to kunoichi třídy S.
Hirameki se najednou usmála a v očích ji nebezpečně zaplálo.
"Co kdyby jsem si dali zápas?!"zeptala se najednou. Všichni se zastavili a obrátili se na ni. Podívala se na ně a její úsměv se ještě víc rozšířil. Emi sice nic neřekla ale její oči jakoby ožili a objevili se v nich plamínky bezcitnosti a ...dalo by se říct i velké radosti. Kieko se sebevědomě usmála. Mizunata svou rukou šáhla na jednu katanu a v očích ji stejně jako Emi zaplálo. Kim na sobě nedala nic znát jen mírně přikývla. Nakonec se všech pět obrátilo na Aki a Reiko, které to celé sledovali.
"A co vy? Přidáte se k nám?!"zeptala se Mizunata Aki a Reiko. Ti se na sebe podívali a i přes masky bylo jasné, že se nemůžou dočkat, až si pořádně zabojují.
"OK, jdeme do toho!"řekla klidně Reiko ale v jejím hlase zazněla nedočkavost. Aki kývla.
"Pojdte za mnou! Zavedu vás na nějaké odlehlé místo at máme klid!"vyzvala je Aki a Všechny dívky kývli na souhlas. Aki tedy vyskočila na střechy domů a rozběhla se pryč. Všech šest dívek se za ní hned rozběhli a brzy ji doběhli.
Kdyby se ted někdo podíval nahoru uviděl by sedm stínů jak neuvěřitelnou rychlostí běží pryč z vesnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.