Smrtící proroctví! - 6 - Kim vs. Reiko

21. prosince 2008 v 16:56 | Nakashima Aki |  Smrtící proroctví
No další boj!! xD a další díl!

V době kdy Aki, Kieko, Hirameki a Fu rozmlouvali o věštbě a objasňovali si všechny záležitosti Reiko a Kim tvrdě bojovali. Obě dvě s katanami a až poněkud šíleným úsměvem na tváři. Kdyby je ted někdo viděl, vzal by urychleně nohy na ramena a měl šok na celý život! Né na darmo jsou všechny tyhle holky kunoichi třídy S.
"Tak co už jsi skončila? Pokud ano, tak to bylo dost ubohý!"řekla Reiko provokativně. Kim se jenom zasmála a znovu na ni vyslala proud blesků! Mizunata se skoro ani nepohnula a s neuvěřitelnou rychlostí udělala pečetě.
"Doton: Doryuu Heki!" křikla Reiko a před ní se objevila velké hliněná stěna, která absorbovala všechny blesky, které na ni Kim poslala. Reiko se jenom pohrdavě usmála a začala na Kim dorážet katanou. Ta se bránila seč mohla ale Reiko byla jak posedlá! Kim nevěděla co dělat a tak podkopla Reiko nohy a v momentě, kdy Reiko nabývala svou ztracenou rovnováhu uskočila o několik metrů dozadu.
"Bože co to s ní je? Tak zabíjáckého člověka jsem dlouho neviděla!"pomyslela si otráveně Kim ale byla ticho. Nechtělo se ji plýtvat slovy na někoho jako je Reiko.
"Ok ted to ukončíme." řekla tiše Kim a dvěma prsty přejela po čepeli katany. Na ni se okamžitě začali objevovat malé blesky až obklopili celé její tělo.
"Musí to být co nejsilnější, jinak ji to nedostane. Do háje! Doufám, že se trefím, pokud ne tak jí budu vydána na milost z nedostatku chakry a životní energie!"přemítala v duchu Kim a znovu se ponořila do útoku. Jednou rukou začala dělat pečetě a druhou posílala do katany chakru a kousek své energie.
"Co to zkouší?!"pomyslela si Reiko a se zájmem hleděla na stále větší výboje co se obmotávali kolem Kiminé katany. Navíc nad loukou se začali stanovat tmavé mraky a dost jasně se ozývalo hřmění a objevovali se velké blesky. Mraky se seskupili kolem Reiko a Kim. Reiko se zájmem čekala co bude dál. Už celkem chápala co se stane.
"Tak to bude dost hustý!"řekla Reiko tiše a zasmála se. Kim mezitím dokončila pečetě a otevřela své světle modré oči ve kterých se objevovali malé jiskřičky blesku. Reiko obdivně hvízdla. Hned na to se Kim usmála a pozvedla katanu. Namířila jí na Reiko, která se stále usmívala.
"Proč se usmívá?"blesklo Kim hlavou ale hned to zapudila a soustředila se na justu.
"Kirin!"řekla pouze a na chvíli na louce zavládlo hrobové ticho. Pak se jí v očích naposledy objevili blesky a z mraku se na reiko vyřítil velký blesk, stejně jako z Kiminé katany. I kdyby Reiko uhnout chtěla nestihla by to. Na její užasnou rychlost byl blesk moc rychlí. Když ji zasáhl ozval se nelidský křik a všechny dívky, dokonce i Mizunata a Emi, si museli zastínit oči, před světlem, který z blesku vycházelo. Hned na to nastala velká exploze, a objevila se tlaková vlna co pokácela několik stromů na začátku lesa.
Všechny se dívali na místo, kde ještě před chvíli byla Reiko. Ted se tam objevil velký kráter, jehož průměr byl skoro deset metrů. Nikdo nepromluvil.
"No a jsme bez jedné členky!"postěžovala si Hirameki. Aki se však usmála.
"A tom pochybuji. Teda … Kim možná chybět bude!"oznámila Aki klidně. Kieko hned pochopila.
"Takže to byl ..."začala.
"Ano!"souhlasně přikývla Aki. Hirameki se na ně nechápavě dívala.
"Můžu se zeptala o co jde? Vždyť ty Reiko je už mrtvá! Všichni jsme to viděli."podotkla Hirameki.
"Znám Reiko dost dlouho abych mohla s jistotou říct, že něco takového ji nemůže zabít!"řekla s naprostou jistotou v hlase Aki. Hirameki jen nevěřícně zakroutila hlavou.
"No ty vogo! Tak kdyby mě tohle zasáhlo jsem na škvarek!"ozvalo se za Kim a všichni se překvapeně podívali po hlase. Aki pouze kývla a pak zívla. Kim a ostatní se poněkud vytřeštěně dívali na Reiko, která se právě proměnila z kočky na svou lidskou podobu.
"Ale jak ...?"nechápala Kim.
"Kage Bunshin!"řekla Reiko pouze a Kim všechno pochopila, když uviděla vedle Reiko díru.
"Takže jak to vlastně udělala?!"zeptala se nechápavě Hirameki. Aki si otráveně povzdechla.
"Reiko vytvořila stínový klon, když jsem se všechny soustředili na Kim, když prováděla justu. Proměnila se v kočku, je to její kekkei genkai, a vyhrabala díru, až na druhou stranu, za Kim. Kimino justu zasáhlo reičin klon."vysvětlila stručně Aki a Hirameki konečně pochopila. Spolu s Kieko se znovu zaměřila na boj. Mizunata a Emi se mezitím vykašlali na Reiko a pokračovali ve svém souboji.
"Tak a ted to ukončíme! Podle toho jak vypadáš soudí, že už se nemůžeš moc hýbat."přemýšlela nahlas Reiko a přitom znovu vytáhla katanu. Kim těžce oddechovala a nemohla se pohnout.
"běžte jí někdo pomoct! Reiko to myslí vážně."řekla jen tak mimochodem Aki. Hirameki na nic nečekala a zmizela. Nedělala to proto, že by Kim měla ráda nebo tak něco ale přinutilo ji k tomu instinkt a neobvyklé naléhavost v Akinině hlase. Jakoby se bála, přijít o člena jejich "skupiny".
Reiko se už už připravovala zasadit poslední ránu ale její katana se zarazila o jinou. Do očí však Hirameki neviděla, protože měla nasazenou kapuci. Reiko se zamračila.
"Neplet se do toho!"řekla hnusně Reiko. Hirameki však neuhnula ani o píd a prudce od sebe Reiko odhodila.
"Vyhrála si a jestli tě to ještě nenapadlo, tak ji nemůžeš zabít!"oznámila nenuceně Hirameki a v jejím hlase nezazněl žádný cit. Jen chlad, nic víc. Reiko se pohrdavě ušklíbla ale i přesto schovala katanu do pouzdra a vydala se k sedící Aki a Kieko. Hirameki podepřela Kim a dovlekla ji také ke stromům, kde ji Kieko začala z hrubého léčit.
"Nakashimo! Co se tady děje?!"zeptala se trochu podrážděně Reiko. Aki si přes masku povzdechla. Pohlédla Reiko do tváře, jenž už nezdobila maska a otráveným hlasem ji oznámila.
"Vysvětlím to všem! Ale až tam ty dvě dobojují!"řekla Aki rozhodně a bylo vidět, že s ní nic nehne. Reiko si teda povzdechla a opřela se o jeden strom. Jako všechny se zadívala na poslední zápas. Mizunata vs. Emi. Ten to zápas byl nejdelší a nejzapálenější. Bylo jasně vidět, že Emi a Mizunata si moc nepadli do oka, ale i přesto si boj spolu velmi užívají! Jako by proti sobě bojovali dva krvelační démoni!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.