Smrtící proroctví! - postavy

7. prosince 2008 v 18:08 | Nakashima Aki
No tak tady je malá recenze postav! (není to nic moc ale snažila jsem se!) =)


Aki je velmi inteligentní ale zároven líná osobnost! Je také velmi uzavřená kvůli incidentu z její minulosti! Už ani neví co znamená slovo láska či přátelství!
Má velmi zvláštní kekkei genkai jménem Akimo! Všichni v Listové vesnici si jí váží ale nikdo nemá potuchy kdo vlastně je! Slouží v řadách ANBU a ještě nikdo neviděl její tvář. Je velmi obávaná i mezi obyvateli stejně jako mezi nepřáteli!

Jméno: Nakashima Aki
Love: Shikamaru
Cíl sen: Najít bratra a zabít vraha mého klanu


---------------------------------------------------------------------------------------------Když Mizunata ztratila celý svůj klan něvědela proč, nevědela ani kým! No potom se jí ulaja náhradní rodina všechny se začalo srovnávat do normálu! Když ale její náhradní rodiče zjistili, že její předek je Cornelius Black, snažila si jí zabvit! Málem se jim to poevdlo ale náhodou se na stejném místě ocitla Tsunade jedna z legendární senninů a zachránila ji. Mizunata ji však vůbec nebyla vděčná! Přesně naopak! Dokonce se jejím sne stalo zprovodit ji ze světa! A díky tomu to všemu se z Mizunaty chladná, sebevědomá a nepřístupná kunoichi! Její jedinou společností ji dělá Černý panter Dio!

Jméno: Yuzuko Mizunata
Love: Sasori
Cíl sen: Zabít Tsunade

---------------------------------------------------------------------------------------------

Kurokawa Emi nebo také Vlčí Mýtus! Ještě jako malé mimino byla vychována vlky a temných lesích v Temné venici! Nikdo však neví jistě jestli taká vesnice vůbec existuje! Nikdo navíc Emi nikdy nespatřil! Jediná stopa, že vůbec existuje jsou její oběti, kterým na čele vždy vyryje "K". Nosí dlouhou katanu a flétnu! Společnost ji také dělá její vlčí bratr Isamu! Podle všeho je Emi chytrá a hlavně bezcitná! Jde to poznat podle zbytků těl, které za sebou nechá!

Jméno: Kurokawa Emi
Love:
Cíl sen: obnovit svou vesnici


---------------------------------------------------------------------------------------------

Domov Hirameki Koregai je v Konoze ale kvůli minulosti se tam moc nezdržuje a raději putuje po světě! Má skvělou kekkei genkai! Je skvělý medic, dokáže komunikovat se zvířaty a svou myslí může posunovat předměti nebo i jiné věci! Velmi ráda zabíjí spolu s její sestrou An´jou a se zvířaty!
Jediného koho má ráda je její sestra! Nesnáší když se ji rozkazuje a nebýt sestry, která ji krotí zabíjela by možná na potkání!

Jména: Koregai Hirameki
Love: Kakashi
Cíl sen: Sen mám aby An´ja byla v bezpečí,aby ji nikdo neublížil.

(ps: u toho obrázku nevím! Kdyby jsi chtěla jiný tak řekni! Já jen, že ho používáš skoro vždycky! =)) Aspon myslím!


---------------------------------------------------------------------------------------------


Dívka co umí mluvit s draky a jeden ji přímo doprovází! Záhadná Ynuku Kim! Její jedinečné kekkei genkai se jménem Dragon vlastní jenom její klan! Schopnosti toho to Kekkei gekai jsou, že jeho vlastník vídí a slyší velmi ostře na vzdálenost kolem 3 km! Její rodina jí odvrhla kvůli tomu, že když byla menší zabyla pár lidí. Kim je uzavřená a tichá dívka co má velmi ráda rostliny a zvířata! Její největší sen je aby ji rodina přijala zpátky!

Jméno: Ynuku Kim
Love: Kiba
Cíl sen: aby mně přijala rodina zpátky


---------------------------------------------------------------------------------------------


Její jméno je Kieko! Pochází z vesnice ukryté ve Vodopádě! A proto je její živel Voda! Její spoelčnice je lvice Kora, která je její nej kamarádka a zároven i ochránce! Kieko nesnáší dotěrní lidi ale velmi ráda zabíjí a obecně miluje krev! Je také hodně seběvedomá, drzá a žádnýho kluka si nepustí k tělu dokud mu nevěří! Její sen je pomstít se otci a dokázat mu že je lepší jak její sestra a chce velmi zabít Orochimara!

Jméno: Kieko
Love: Sasuke
Cíl sen: pomstiť sa otcovi a dokázať mu že som lepšia ako moja sestraa ešte zabiť Orochimara

(Uprava! Bez řetězu, brýlí a znaku na čele! Vlasy má krvavě červené)

---------------------------------------------------------------------------------------------
Reiko Okuma bezcitná a drsná kunoichi z vesnice ukryté v Listí! Už ve velmi mladém věku byla obávaná mezi staršími shinobi. Dokáže se měnit na kočku … je to unikátní schopnost, kterou může používat pouze ona! V boji je nelítost se svou katanou a ještě k tomu ovládá všechny živly! Její minulost je stejně nalítostná jako ona sama a její největším snem ja ab ji celý svět uznával!

Jméno: Reiko Okuma
Love:
Cíl sen: Aby mě uznával celý svět..


--------------------------------------------------------------------------------------------

No a nakonec kluci! =)

Shikamaru Nara - 18
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.